Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Pánové přeji Vám krásné prožití svátků Velikonočních a hlavně v pondělí opatrně, na silnici bude hodně ožralých a já střízliv budu pospíchat domů někdy odpo ze služebky! :-DD

Jinak by to chtělo nějaké inteligentní rozpoznání Supů z fora, ať se poznáme a můžeme si bliknout :-) takhle pořád blikám na ty co mi překážej :-DDDDDDDD

Tak se držte :-) jinak hlásím letní pneu good, už se nebojím omezovače a spotřeba lehce stoupla na 11,7 a průmerná rychlost na 113 :-) to je krása velebnosti na 3200 km :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkné pozdravení všem po Velikonocích!

Tak jsem včera v noci dorazil domů a chtěl se podívat na naši "Supí bandu" a ejhle, úplně totál hluchý IT i telefon: Takže hlášení poruchy A tak to snad dají během dneška do pořádku, no uvidím!?

To Vick: To víš Víťo, že baštu U BAZALŮ zařídím, ale bude rozumnější, až tak koncem toho příštího týdne, až budeme vědět alespoň odhadem kolik nás bude. :rolleyes: Jinak vůbec nevím co je s Ríšou, vůbec o sobě nedá vědět, ale koukám, že se Žralokem na kafíčku byl, tak snad alespoň Libor dá vědět co a jak? Nevím co se děje, ale je to konec konců jeho věc!? :doh

Koukám, že i takové stálice jako je Martin35, sem moc v poslední době nechodí, nějak nám ta docházka do naší "hospůdky" hapruje, ale snad se to opět dostane do normálu.

Tak "bando" jak se těšíte na Vranov??? :kol-99::kol-35::kol-147:

Mějte se všichni mooc fajn a zatím :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To JohanJFV: Johane, Ty jsi snad kouzelník, to jsi snad měl pod pedálem cihlu, aby nešel sešlápnout, nee??? :kol-147: Ale musím Ti říct, že i já jsem měl rekord! Bylo to díky sněhu a blbé sjízdnosti v Rakousku, jakož i těch švestek u nás! Představ si, že cca za 1,350km jsem měl s mým 2,5TDI průměr 6,9 lt!!!! Mužu Ti říct, že jsem na to čuměl jak puk!!! Kdyby mi to někdo vyprávěl, tak mu ukážu na hlavu :doh Asi i jednoznačně lepší a i levnější nafta v Rakousku měla na tom svůj podíl!

Jinak doufám, že tentokrát se zůčastníš se svojí polovičkou na srazu na Vranově!!! A ŽÁDNÉ VÝMLUVY!!! :smich:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, stala se mě taková nepříjemnost a to že mě prasknul řemen od altíku a nechápu jak se to mohlo stát, ale na napínací kladce se urval ten jedninej šroub co tam je.Naštěstí jsem ho vydoloval, ale bylo to peklo.

Teď vůbec netuším kde ten šroub koupit.Ve škodovce asi jen tak samotnej šroub ke kladce nekoupím že?Nebo má nějaký svoje číslo?

Nemáte někdo prosím tip kde bych ho sehnal?

Přikládám foto z DP.Červeně jsem to zakroužkoval,ale je to blbě vidět.Je to u toho aretačního trnu.

Díky!

post-36221-0-72204600-1334070358_thumb.j

Editováno: , autor: petr vlach
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hned je to veselejší čtení, když se opět objeví "vyléčení alkoholici -" ČAU KLUCÍ" -_-

Járo, taky Tě pěkně zdravím a vidím, že napravíme tu naší podzimní nemocnost! :kol-99:

To Petr Vlach: Díval jsem se a opravdu jsem byl znova vykulenej jak puk, no holt kdo umí, umí a ten co neumí tak čumí! Jinak jsem viděl, že Ti Ace Ventura poradil s tím šroubem, tak to už snad máš v kupě? Jen tak mimochodem, kolik měl ten řemen najeto a jak byl starý? Jinak si vzpomínám, že před 2 lety měl něco podobného Žralok, ale jemu to nadělalo paseku za dost tisíc a měl s tím poměrně hodně starostí. Někde na jeho stránkách to měl celý vyfocený. Dej vědět co a jak.

Panstvo, čas letí, tak se koukejte hlásit na Vranov, David s Láďou tady zase dost dlouho nebyli, Johan se snad ozve a hlavně přihlásí a co ta halda nováčků??? Máru jsem tady taky dlouho neviděl a to je nás celá řada a o RIBĚ UŽ ANI NEMLUVÍM! Chápu, starosti, kdo je nemá a ta přitroublá narážka o důchodcích, tak ta rozhodně nesedí, protože ti už nemají ani na hajzl papír! Prostě to všechno jde pěkně sr.t a tak to vidím ne na klíče, ale spíš na něco "údernějšího"! :fakac::kol-51:

Holt se tím všichni musíme nějak poprat! A přeju nám všem, aby se dařilo!

Mějte se mooc fajn a na viděnou na VRANOVĚ! :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové zdravím,

na Vranov bych rád. Sice je to dálka jak svin, ale Supík tam jezdí často. Horší to bude v práci s volnem - vzdyt to u mne Karle znáš. Ale mohl bych aspon já dostat volníčko na dostaveníčko s bandou před tím letním blázincem.

a pozdravujte někdo Ribu.

čest

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..... Johane, to kvituji! Vím, že to máš daleko, ale myslím, že to vždy stálo za to, Láďa - Peny, ten to má taky ze Šumavy obdobně, to snad zvládneš a holt, když nedostanete volno oba, tak Ty si jej určitě zasloužíš!!!! Budeme Ti všichni držet palce! Měj se fajn a pozdravuj, Čauky Karel :gunners3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni,tak Vranov už je v dohledu,hned se tam letím přidat do seznamu......

nějak zase nestíhám ,navíc starosti v práci,ale to zná každý....už se těším až tomu na Vranově aspoň na chvilku uteču...

To Lanny:Ahoj Karle,pořád se k Tobě nemůžu utrhnout a už mě to začíná vytáčet.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...