Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

no upřímě je vás tady 5 a půl. Moderátorem je tu akorát Petřík, kterej má sám obrovský problémy s dodržováním pravidel. A jak jsem minulej tejden proběhl sekci Superb, tak jsem pěkně koukal, téměř všude pouze volná diskuse.

Nejsou lidi.

Děkuji, že jsi to s tím písmem "pochopil"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a k tomu co jsi napsal Petříku ty:

Je třeba si uvědomit, že tohle NENÍ nějakej chat nebo tak něco. Jsou tu témata, kde se něco probírá. A né si všude povídat jak babky na rrhu. Ano jsou tu témata vyloženě pokecový a tam nikde nikdo nic nehlídá. Takže tak trochu nechápu o co ti teď jde. Zase nechtěj spasit svět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si to tady delej sam :)

Ja dam sejdoj nebo Paolovi varovani :) a oni me pak na srazu zmlatej :D :D :D

To si piš že jo. ;) Ne neboj,jsme parta několika lidí(zhruba 5 a půl,jak bylo řečeno)a nebudeme si tu mezi sebou nějak dělat problémy.Proberem vše na srazu.

Co dělá Pulper?Ten chlap se nás nějak straní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nebude to jednoduchý. Co se týká barvy písma tak by musel bejt stanovenej jeden styl - jinak si každej bude psát jak se mu bude chtít. Mě to zase tak nevadí, na tý zelený přečtu skoro vše.

Jsou ale věci, který vaděj mě. Hlavně ty podpisy, kde je 50kou fontem rozepsaná půlka auta na prodej nebo třeba image v podpisu přes půl stránky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čágo Viky,práce poměrně dost a starostí ještě více,ale kdo je nemá,že ;):) Silvestr byl u nás v poklidu,já jsem měl večer volno a tak decentně s vnučkama oslava :) na silvestra pijou amatéři,my profíci pijeme celý rok lol:smich::smich:

Čím jsem starší,tím víc mě sere zima :feve::help: neřeknu novinku,že se těším na jaře až se naše parta 5 a půl lol:) sejdeme a zapaříme.

Já se občas vídám s Paolem a Mafym,pokud je cesta do Krušných hor,tak není o čem :palec2::)

A co ty,jak se vejde lol:) ,to víš pokud by byla cesta do OV,tak ti ciknu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no upřímě je vás tady 5 a půl. Moderátorem je tu akorát Petřík, kterej má sám obrovský problémy s dodržováním pravidel. A jak jsem minulej tejden proběhl sekci Superb, tak jsem pěkně koukal, téměř všude pouze volná diskuse.

Nejsou lidi.

Děkuji, že jsi to s tím písmem "pochopil"

Tak udělejte ještě pro Superby ještě nějaké adm,nebo moderátory a nestěžuj si ,že je tady poze jeden a ten má problémy lol:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čágo Viky,práce poměrně dost a starostí ještě více,ale kdo je nemá,že ;):) Silvestr byl u nás v poklidu,já jsem měl večer volno a tak decentně s vnučkama oslava :) na silvestra pijou amatéři,my profíci pijeme celý rok lol:smich::smich:

Čím jsem starší,tím víc mě sere zima :feve::help: neřeknu novinku,že se těším na jaře až se naše parta 5 a půl lol:) sejdeme a zapaříme.

Já se občas vídám s Paolem a Mafym,pokud je cesta do Krušných hor,tak není o čem :palec2::)

A co ty,jak se vejde lol:) ,to víš pokud by byla cesta do OV,tak ti ciknu :palec2:

No ujde to.Dnes jsem vyměnil žhavidla tak zase jsem provozuschopný.Jinak zima ta mě sere taky.Na horách ať je sněhu a mrazu kolik chce,ale v tom městě to je kalamita.No co uděláme.Leda čekat a těšit se na jaro.Až poleví mrazy,tak zalezu do garáže a budu zase ve svém živlu.teď se mi tam ale moc nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

exBobík napsal v sekci ostatní, kde se autor ptal na knihu o superbu následující : "tohleto si vyměnujte soukromě, tady to nemáme rádi" a uzamkl diskusi. Já se ptám, co že to ještě nemají rádi a mají nás SUPERbáky rádi, kde jinde by si o tomto tématu měli kluci napsat, když ne v sekci ostatní ? Začíná mě tahle cenzura pomalu štvát, zaměřte se páni moderátoři na užitečnější korigování a přestaňte vážně už prudit !!! :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tomu Paolo nerozumíme.Nemají to rádi,ale nikdo jim nepřikazuje,aby tu lezli.Přece když něco nechci tak se na to nedívám.Pochopil bych kdybychom tím svinili ostatní skupiny,ale jedná se čistě o superby.Komu se to nelíbí?Majitel oktávky málo kdy zabruslí k nám,stejně tak jako já málokdy vlezu k nim.No hold nic s tím neuděláme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že bobík se naváži do všech ;)

Hlavě že se mu furt něco nelíbí a koupí si fabku a navíc 1.4. To mluví za vše :smich:

Nechci pomlouvat fabii, ale je to jen hračka. Nejede to, žere to a je to malý a kvalita materiálů je taky hrozná. Prostě auto max. pro ženskou nebo do firmy jako služební lol

Editováno: , autor: Luky15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...