Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tady to začíná houstnout :), nemá cenu se tady pomlouvat. Pravidla jsou pravidla, ikdyž je ve fóru vidět hodně ústupků (třeba ceny u inzerátů) který mi taky vadí. Pokud je barva textu takovej problém tak bych to dal do pravidel a bude.

2 Vick: doufám, že to k nám nedorazí. Teplota se drží přes den na -6 a pomalu to stoupá tak snad už bude líp. Minulej tejden tu bylo -13 přes den.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

exBobík napsal v sekci ostatní, kde se autor ptal na knihu o superbu následující : "tohleto si vyměnujte soukromě, tady to nemáme rádi" a uzamkl diskusi. Já se ptám, co že to ještě nemají rádi a mají nás SUPERbáky rádi, kde jinde by si o tomto tématu měli kluci napsat, když ne v sekci ostatní ? Začíná mě tahle cenzura pomalu štvát, zaměřte se páni moderátoři na užitečnější korigování a přestaňte vážně už prudit !!! :angry:

chtěl si tu knihu stáhnout, to ať klidně udělá, ale link by se co nevidět objevil i zde. No a jelikož by to byl na 100% nelegální scan, tak jsem to raději zamkl. Ono je to totiž protiprávní, víš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že bobík se naváži do všech ;)

Hlavě že se mu furt něco nelíbí a koupí si fabku a navíc 1.4. To mluví za vše :smich:

Nechci pomlouvat fabii, ale je to jen hračka. Nejede to, žere to a je to malý a kvalita materiálů je taky hrozná. Prostě auto max. pro ženskou nebo do firmy jako služební lol

F jsem měl od 21 let na studiích. Nyní ji již půl roku nemám. A kvalitou materiálů je na stejné úrovni jako superb. Tedy spíš opačně jelikož je F konstrukčně starší.

A zase tu svou lásku superba tolik neopěvuj. Jezdím s tím v práci s 2.8 v automatu a žádná sláva to není :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to začíná houstnout :), nemá cenu se tady pomlouvat. Pravidla jsou pravidla, ikdyž je ve fóru vidět hodně ústupků (třeba ceny u inzerátů) který mi taky vadí. Pokud je barva textu takovej problém tak bych to dal do pravidel a bude.

Ta barva v pravidlech již je, stejně jako odkazy na nelegální materiály.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sejda: jj, ale to víš někdo to dělat musí, jinak by na celém fóru byl atomovej bordel. A já to snesu naprosto v pohodě, když si tu na mě někdo zanadává :)

No to víš,úspěch ti nikdo neodpustí lollol:smich: ..................jako v životě něco pro a něco proti. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že bobík se naváži do všech ;)

Hlavě že se mu furt něco nelíbí a koupí si fabku a navíc 1.4. To mluví za vše :smich:

Nechci pomlouvat fabii, ale je to jen hračka. Nejede to, žere to a je to malý a kvalita materiálů je taky hrozná. Prostě auto max. pro ženskou nebo do firmy jako služební lol

tak já už pár majitelům Supa ukázal,že i Fábie se umí rozjet a ujet jim lol

Editováno: , autor: jirka3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se tady bojím napsat Sejdovi, že za 3 hodinky stavím v práci na kávičku !!! :wacko:

To já jsem NIKDY "BOBIKY" neměl, ted zjištuji že ani nemám ... RÁD...

Opravdu nadávat nemá cenu, každý mozkový "PRASEČKÁŘ" se svým jednáním VYSPECIFIKUJE SÁM... a sám zústane....

( NĚCO JAKO SMRADLAVÁ BRAMBORA )

... a k Sejdovi na "koffí" - Upřímně se těším !

Už aby byl srazík, léto, pokec, pohoda ! Rychlé přečkání zmrzlých týdnů, pánové ! Ahoj, SUPíci ! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,Vicky.Ten článek sem si přečetl a to i když o chipu neuvažuju.Je to dost zajímavě popsaný a takovým firmám bych na to sebral povolení a dal je na black list.Je to kurvárna jen z lidí tahat prašule a to bych se ani nedivil kdyby ty rádoby odborníci tě po jejich zákroku odrovnali řídicí jednotku.

Jo dneska si člověk musí dávat pozor a hlídat si peněženku,jinak takovýhle šmejdi tě oberou i o trenky a pujdeš domů nahej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já jsem NIKDY "BOBIKY" neměl, ted zjištuji že ani nemám ... RÁD...

Opravdu nadávat nemá cenu, každý mozkový "PRASEČKÁŘ" se svým jednáním VYSPECIFIKUJE SÁM... a sám zústane....

( NĚCO JAKO SMRADLAVÁ BRAMBORA )

... a k Sejdovi na "koffí" - Upřímně se těším !

Už aby byl srazík, léto, pokec, pohoda ! Rychlé přečkání zmrzlých týdnů, pánové ! Ahoj, SUPíci ! ;)

to víž, že ano milouši kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...