Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Jinak v pátek jsem byl v pracovním procesu poctěn milou návštěvou, zastavil se u mne na chvíli Sejda, bylo to prima, škoda že se nemohl utrhnout Mafík, mušel řešit neodkladné záležitosti .... díky Sejdo za návštěvu !!! :palec2:

I já díky "big bossovi" :) už aby to bylo na déle,než jenom na kávu :):palec2: ......jo Mafiho jsem potkal cestou od tebe :) .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chlapáci.Tak jsem ve volné chvilce projel sekci ODKUD JSME a představte si že se tam objevilo 60 různých jmen.Na akci nás byla 1/6.Je mi jasné,že se v životě nikdy nesejdeme všichni.Někteří se tu přihlásili,aby získali informaci,někteří jen ze zvědavosti a hrstka lidí aby tu našla nové kamarády a jezdila na srazy.Sami víte,jak pěkně to vypadalo,když nás jelo v koloně deset.Šílená představa je mít v koloně 30 kousků,ale těch dvacet by se mohlo povézt.

Vím,že je ještě brzy a že zatím víme,že se uskuteční mimojiné sraz u Penyho na Šumavě,ale bude asi potřeba říct tak 3 měsíce předem aspoň termín,aby těm lidem,kteří se tam chtějí objevit nic do toho nevlezlo(nemám na mysli nějakou nečekanou událost).

Je to jen můj názor a hoďte sem i vy své námitky nebo připomínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zazitek to byl neskutecny jeste ted slzicky tecou kdyz zazpominam nebo kouknu na video ze srazu :)

U Penyho to bude urcite supeer :)

Je to jak sem rikal, nez byla Sec mel sem seznam s cca 30lidmi nakonec vime jak to dopadlo seslose nas 12 ?? :)

Ted nas je ale podstatne vice a uz se i zname takze pro ostatni parta superbaku je super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím kluci,srazík začnu na plno domlouvat v novém roce a jak už tu nadhodil Paolo tak sem uvažoval o začátku května,to už by počásko mohlo být hezký.Nu víte,že počasí rezervovat nejde a až stanovýme společně termín srazu na Šumavě tak pak nezbývá čekat a doufat,že se počasí smiluje.Jo taky sem nedavno znovu kouk na fotečky ze seče a na video a bylo mě smutno.Tak už se na vás fakt těším.

Jinak užívejte svátků a volna ve zdraví,ať se na jaře sejdem.čauky čau Peny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak bando,přeji Vám všem příjemné prožití vánočních svátku,pohodu a klídek,nehleďte na nějaké to kilo navíc(superb je silné auto a v pohodě nás uveze).Zároveň přeju do nového roku,hodně zdraví a štěstí a spoustu pohodových kilometrů na Vašich supech.Ať se sejdem v co největším počtu na co nejvíce srazech.

MĚJTE SE PRIMA.

VíŤA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný den chlapáci.To já bych se taky jel projet,ale jelikož dokonce i u nás napadl přes noc sníh(sice ne moc,ale i to málo stačí),tak nechám mazlíka v garáži a budu koukat na pohádky.Sice zimní gumy mám,ale nechce se mi ani vystrčit paty.

To Paolo:opatrnost nade vše chlape.To ti nemusím říkat.Ne,že by třeba tvá dcera nezvládla ukočírovat vlajkovou loď,ale bacha na ty idioty kolem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tak Paolo opatrnosti není nikdy dosta jak píše Vicky tak uhlídat ty hňupy okolo sebe je kolikrát fuška.

Jdu se chytit zadní nápravy z kachny a k tomu bramborovej knedlíček se zelím.Tak Vám přeji dobrou chuť.

Odpoledne jedem k babičce kde se sejdem všichni z její velké rodiny

Tak užívejte volna a opatrně na naše mazlíky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo málem bych zapoměl :skoda:

Co takle se pochlubyt co jste koupili svým mazlíčkům supíkům???

Já sem mu koupil dva dárečky ten nejhezčí a nejdražší kolečka Tomason TN 1 a nové koberečky(koupení obnášelo objet všechny autodíly po Plzni a najeto cca 50 km a ve vánočním stresu sem tam málem nechal poslední nervy)výsledek je,ale mooc fajn :clap::worthy

Editováno: , autor: Peny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...