Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Ale mohlo by bejt i hůř, jinak peknej večer a dobrou noc ;)

Dneska se mi to v práci protáhlo, nakonec jsem se rozhoupal a koupil komplet nový brzdy a ještě dnes vyměnil. A jako na potvoru jsem narazil na špatnou manžetu kloubu tak to musím co nejdřív uvést do pořádku.

Víťo, mám připojištěný okno u český a žádnej malus nebo tak. Proplatili celou fakturu do koruny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno,dám si jedno kafíčko,ať se nastartuju do nového dne.

Jiřík-superb:Já jsem jako malý chodil hrál za Kobru a později jsem hrál už je Pražkou ligu ledního hekeje,to je taková amaterská soutěž v Praze.Teď se jen chodím sklouznout s partou lidí pro zábavu,žádná soutěž,žádný stresy,nic tvrdýho,prostě klídek a pohoda.

Víťo,pojištovny za čelní sklo malus nedávají,ani když jsi viník,mám to zjištěné od známé,co dělá v Kooperativě a říkala,žě za odlítnutý kámen nejsi zodpovědný a nemůžeš to ovlivnit,tudíš ti nedávají malus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno,dám si jedno kafíčko,ať se nastartuju do nového dne.

Jiřík-superb:Já jsem jako malý chodil hrál za Kobru a později jsem hrál už je Pražkou ligu ledního hekeje,to je taková amaterská soutěž v Praze.Teď se jen chodím sklouznout s partou lidí pro zábavu,žádná soutěž,žádný stresy,nic tvrdýho,prostě klídek a pohoda.

Víťo,pojištovny za čelní sklo malus nedávají,ani když jsi viník,mám to zjištěné od známé,co dělá v Kooperativě a říkala,žě za odlítnutý kámen nejsi zodpovědný a nemůžeš to ovlivnit,tudíš ti nedávají malus.

Tak jak to tedy je s těma oknama. Já to dělám každý den a když je to z připojištění tak se nic neděje. A když je to z pivinného ručení viníka tak ten přijde o bonus. Kdyby se k tomu mohla volat PČR tak je to bráno jako dopravní nehoda a za tu se bonus bere. Ale jestli je to jinak tak je to pro mě novina a omlouvám se. A těch oken jsem už vyměnil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám,že je dnes v hospodě opět narváno!!!

Jeden den člověk nemá do čeho píchnout,tak jde do hospody na pokec a hospoda prázdná,nikde ani noha.

jo Jiřiku,to je klasika ;) ,bohužel a vůbec bych se nedivil,že nám hospodu zruší ;) plno lidem je trnem v oku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo Jiřiku,to je klasika ;) ,bohužel a vůbec bych se nedivil,že nám hospodu zruší ;) plno lidem je trnem v oku ;)

Ahoj Jiříku,Jak je bez sádry?

Nevidím důvod,proč by nám měli zavírat hospodu,jestli nám ji závidí,tak ať si taky otevřou svojí.Ono to bude asi tím,že se bavíme mezi sebou a ne s octávkama atd.,těm to asi nejvíc vadí,ale já nevím,co bych si snima povídal.Neznám pomalu ani jednoho a o ostatních škodkách vím uplný prd a ani mě nezajímají.

Hold jsme jiná cenová skupina tak jim to vadí!!!!!

Nejvíc jsme je naštvali srazíkem a tím,že nepojedem do chaber ale na šumavu.

Já bych stejne asi do chaber nejel,nějak mě to nebere a je tam moc lidí,takhle je to komorní a dobrá partička,kde se všichni znaj!!!!

Kámoš se chtěl přihlásit do octávia klubu a říkal,že tam jsou divní,že se sním nikdo nechtěl bavit a do klubu ho nechtěli,v supech jsou prý lepší lidi,byl se mou v Kvasinách a říkal že super partička.

Když nám to zavřou,tak si otevřem novou,když ne tady,tak serverů je dost a udělat hospodu není takový problém,otázka chvilky práce!!!

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To o té hospodě jsem četl ve stížnostech na A/M ,mrkni tam a uvidíš,já jsem to nechtěl komentovat,ale pokud by někdo chtěl znát můj názor,tak zde je .Pokud někdo zruší hospodu u SUPů,končím s moderováním a odcházím z fora,více to rozebírat nebudu...howk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj hoši, tak jak se vám vede. Zrovna jsem dorazil z práce. Bylo venku krásně, ale už se má počasí prý zhoršovat. Jinak taky nevím proč by měli zavírat hospodu, je to snad o pokecu všeobecnym mezi náma ne a na co by dělalali fóra, kdyby si partička nemohla co říct. Jestli ji zruší, tak jim zrušíme fasádu :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se tam dočetl spoustu zajímavých věcí,třeba i to,že si fábie stějně hospodu založí,takže bych to zas tak dramaticky neviděl.A když by nám to chtěli zrušit,tak si založíme třeba stánek s buřty nebo tak něco a tam budem chodit kecat.Myslím,že na názvu zas tak nesejde!!!!

Nebo si uděláme vlastní web,jak už tady někdo dříve navrhoval.

Nehledě na to,že hospoda která je,má přívlastek OC,čili octávia club a já nevidím důvod,proč bych tam měl chodit,když nejsem členem OC a mám SUPA.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč by to dělali?Tak když náhodou někdo něco plácne v sekce kde to nepatří tak nás mažou nebo mazali a proto je hospoda aby se tam psalo i o kravinkách a nezatěžovalo to ostatní sekce.Hm to se mi zdá uhozené,aby to někomu bylo trnem v oku.Přece nejsou předpotopní a nemůžou si myslet že nějakým rušením se něco změní.

Jinak brý večer partičko.Mám po první směně a ještě mě čekají dvě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek kamarádi,když tu čtu,že by nám zrušili hospodu,tak mě jen tak proletí hlavou,že jen někdo nemůže unest,že prostě nebudem v chabrech.Jinak ten termín srazu vyšel jak vyšel a do chabrů bych stejně nejel.To,že si děláme svoje srazy a jsme taková samostattná jednotka holt budou muset zkousnout.Já osobně jinam než na forum supu ani nelezu,tak ani netuším co se tam o nás probírá.Asi by bylo nej lepší se starat samy o sebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...