Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tak mě hlad přemohl a jdu pro kolo :)

Jinak jsem právě bratrovi poslal velikosti na trika a večer bych měl mít vzorek upravené výšivky. Takže kdo ještě chce, tak honem :)

Dobrou chuť a pěkný odpo!

PS: Neví někdo proč mi zlobí Hospoda v přehledu: - ukazuje poslední příspěvěk z bůh ví kdy a neukazuje počet stránek (takže nevím, jestli někdo přispípaval :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré poledne bando,já už taky doma,ale odpo musím ještě se supem k doktorovi,něcomi tam strašně tluče,asi ramena.

Sejdo,když se 7 týdnů nehnul,tak to ber pozitivně,nenajíždí kilometry a cena neklesá :t

Jiřino,tak to jsi mě uklidnil :smich: .......kecám,jednou byl venku :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě hlad přemohl a jdu pro kolo :)

Jinak jsem právě bratrovi poslal velikosti na trika a večer bych měl mít vzorek upravené výšivky. Takže kdo ještě chce, tak honem :)

Dobrou chuť a pěkný odpo!

PS: Neví někdo proč mi zlobí Hospoda v přehledu: - ukazuje poslední příspěvěk z bůh ví kdy a neukazuje počet stránek (takže nevím, jestli někdo přispípaval :( )

mě to neukazuje stejně :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw, nedala by se hospoda vrátit nebo aspoň nastavit tak, aby fungovala jako předtím? Tohle je fakt dobrá pruda:( Nebo založit novou? Docela je to na hovno, když nevidím, zda někdo přispěl a navíc se bude časem propadat do starejch příspěvků :( Jestli je to nějaká pruda od adminů skodahome.cz tak fakt nechápu o co jim jde :( Myslím, že je naprosto normální, že se shlukujeme ve svém Topicu. Opravdu nechci číst každý den 10 stránek povídání od lidí, které neznám a na téma, které mě nezajímá :( Když sem měl fabuli, byl jsem pouze mezi fabiánama, pak jsem odešel na Mazda fórum a teď se opět pohybuji pouze v jedné sekci, ale tou je superb. Pokud ode mne budou chtít příspěvek na provoz, pochopím to a přispěji, ale takovéto chování je velmi nefér a připomíná mi základní školu :(

Tož jen jsem chtěl vyjádřit svůj názor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HM, tak teď se musím omluvit, protože jsem si všimnul, že když kliknu na superb sekci (která ovšem zahrnuje jak S1 tak S2), tak pak je tam vidět HOSPODA u SUPa, která vše zobrazuje jak má, ale i tak musím říct, že bych jí měl radši tam kde bývala :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré ráno, káva došla, dělám čaj :)

Jiříku: To bávo co máš v podpisu je fakt pecka. To sem chtěl jako malej kluk!

Jo jo,taky slintám,to je můj nový cíl,ale nejdříve musím dát trochu dokupi supa a trojku a pak možná bude 850i,ještě nevím,ale chci jí mít furt na očích,abych věděl,po čem jdu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré poledne bandičko,všem dobrou chuť,pokud právě obědváte!

Já už jsem po,steak se šunkou a sýrem,hranole a tatarčička.

Jiříku neboj,to dáš,máš ještě 3 týdny!!!!Přinejhorším o berličce .......atd.Na mluvení a panáky nohy nepotřebuješ a do postele tě stejně odnesou :w00t1:kol11:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bandičko,

chválim výběr Jiříku :palec2: Kámoš si před týdnem přivezl 328 coupé - fakt pecička

Dělám si vajíčka - kdo si dá ? lol

Jo jo,328i dobrá volba,já mám 325i coupé,motor skoro stejný,má o 1kw méně,to je skoro nic,bohužel zatím nepojízdné,až ho dám do kupy,půjde do světa a pak 850i.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jířo, ty už ses rozhodnul, že to hnedka vyměníš? Tak to je fofr :)

Jinak všem co papaj přeju dobrou chuť. Já se právě vrátil z hospůdky - točený a zabijačkovej gulášek byl príma :) Jen jsem musel jet zase na kole a musím říct, že nechápu, jak jsem na tý sportovní špečce (sedlo) mohl sedět. Po těch pár km včera mě tak bolí prdel :(:D Ale odpo už bude autíčko :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zas rychle ne Tome,ale až bude hotový,tak chvilku pojezdím a uvidím,jestli pude 325i nebo 318i z domu a pak teprve koupím 850i.

Ale asi 325i,protože k 18 má ta moje citový pouto a to asi neprojde,abych jí prodal.

Editováno: , autor: j-novis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando, tak končně jsem se sem dostal. V práci je frmol a doma se na net ani nedostanu.

Jinak v podpisu je krásný BMW 8. Jedno zrovna mám 850 ci v modré.Kupovali jsme ho s tátou napůl je to super auto, rychlý a je to legenda. Nevýhodou jsou hrozně drahý díly a opravy a nehorázná spotřeba. Prodávám ho asi už rok už jsem slevil ranec a pořád nic, tak snad se někdo chytí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj bando, tak končně jsem se sem dostal. V práci je frmol a doma se na net ani nedostanu.

Jinak v podpisu je krásný BMW 8. Jedno zrovna mám 850 ci v modré.Kupovali jsme ho s tátou napůl je to super auto, rychlý a je to legenda. Nevýhodou jsou hrozně drahý díly a opravy a nehorázná spotřeba. Prodávám ho asi už rok už jsem slevil ranec a pořád nic, tak snad se někdo chytí.

Hmm,ty my ale děláš chutě,zrovna modrou nemusím,ale na srazíku o tom pokecáme.

Mimochodem,co za něj chceš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...