Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Hezký večer bandičko,já právě dolétl domu ze servisu,nový ramínka,autí ani neklepne,prostě spokojenost. :palec2:

Tome:ty jsi se rozjel,zas bude na nějaký čásek klid!!!

Sejdo:zuby mám zdravý a ani nebolej,takže asi nebudou ani padat!!!! :p Kdyby jsi potřeboval poradit,tak to vpravo je PLYN!!! :smich::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezkej večír bando, je tu volnej stůl? :)

Tak mám na zítra domluvenou spojku, takže pro ni jedu. To bude vítr v peněžence. Doufám že to do srazu vyměním abych byl 100% připraven ;). Už se nám to blíží...

Jardo beres z toho Pronda ?

Jiřiku, co jsi daval za ramena ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký večer bandičko,já právě dolétl domu ze servisu,nový ramínka,autí ani neklepne,prostě spokojenost. :palec2:

Tome:ty jsi se rozjel,zas bude na nějaký čásek klid!!!

Sejdo:zuby mám zdravý a ani nebolej,takže asi nebudou ani padat!!!! :p Kdyby jsi potřeboval poradit,tak to vpravo je PLYN!!! :smich::aggressive:

hele plynovej radílku,kdy se zastavíš na kofíííí a pokec :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele plynovej radílku,kdy se zastavíš na kofíííí a pokec :):)

Jiříku Jiříku,ty by jsi pořád kafoval a kecal a já musím dělat!!!

Zastavím se nějak příští týden,zítra jsem jako každý pátek u našich západních sousedů a o víkendu budu asi trochu slavit,tak to necháme nějak v týdnu,určitě zavolám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se tady o5 bojím sám lol

Tě Bůh Sejdo !

Dnes jsem Ti poslal "dresík", TOPTRANSem", zvelič prosím, že se Ti líbí... O.K. ?

Na SUPu mi dobráčkové napíchli zadní gumy, víš jak "lítám" a jak jsem byl vyplašenka, že se sunu jinam, než mám. No, DEBILOVÉ... O "paola " zatím nenám žádnou zprávu, snad to bude \o.\k....Marůdku, Pa a AHOJ všem SUPům a jejich Miláčkům ! :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezký večer,

právě dopíjím čajík a pujdu si lehnout. Včera jsem toho moc nenaspal a dneska bylo u nás celkem nevlídno tak to asi ze mě odsálo energii..

Petik: jj mám to z pronda, jen mi včera vyprodali sadu takže ji budou objednávat. Tak jsem přivezl alespoň setrvák a koupil jsem si ovladač na okna do dveří. Už mi některý čudli blbě reagovali. Orig za 240 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bon džorno všem. Leze sluníčko a pátek je tu. Hurá!!! Víkend!! Dneska musím do Ústí a mám padla :D

Dneska přehazuju face lampy a zítra jde auto na kompletní čištění, těším těším :)

Buenos dias amigos.Taky se těším až se vrhnu na autííí a dám ho dokupy.Ještě tři týdny a je to tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...