Přejít na obsah

nesviti osvětlení větraku


pajka

Doporučené příspěvky

protoze je to montazni poloha, klidne ti muzu poslat analyzu co jsem dostal minuly tyden na reklamovany panel man. klimy ze na panelu nesviti zarovka (zjisteno na EOL testu) sice jim to trvalo 2 tydny, ale dodaly (holt v mexiku maji jinou pracovni moralku :) )

Takze ovladac se zacvakava v poloze 2 (rychlost ventilatoru) a demontaz je v te same poloze.

jinak navod:

http://skodaoctavia.cz/Interiernavody/vymenaZarovky.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn, mechanik ze škodovky :D (at to nebere osobně)

ještě se mi nestalo že bych ho nevyndal

diodovej jsem neviděl ani 98 ani 99, 2000, 2001 2002.......ani VW ani škoda

ani Etka to nezná

jestli nemáš na mysli podsvícení tlačítek A/C vnitřní okruh

ty když se sepnou tak na indikaci sepnutí je tam 3mm LED ale podsvícený je to pes světlovod z prostřední žárovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

píšou LED a mají tam nakreslenou žárovku... :p

já mám OI r.v. 2002 a mám tam žárovičku, žádnou LEDku. Tu žárovičku jsem koupil normálka ve Škodovce asi za 8 Kč, běžně je mají a vědí, kam patří :) Při výměně pozor, musí se zatlačit a rukou to nejde, takže do kleštiček...ale opatrně!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S automechanikom sme to rozoberali a ani on nechápal (robí pre skodovku) proste ten stredový cudlík sa vytiahnut nedal a v nejakej knihe o octávke som sa docítal ze sa tam dávali diodove aj od ročníka 2001. Tak neviem co je na tom pravdy.

zadne diody tam nejsou v zadnem rocniku OI, panely topeni a manualni klimy maji zarovku pod ovladacem ventilatoru a svetlo se rozvadi svetlovodem.

Zmena u nich neprobehla to bych o tom musel vedet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...