Přejít na obsah

Otáčky TDi 81kw


Mara CZE

Doporučené příspěvky

Zdravím,mám problém s nedržením volnoběžných otáček,kolísají kolem 800-1400ot a když přidám plyn tak do 2500ot pořád

motor škube,jak kdyby se hádal jeden válec.Jediné,co mi napadá,že může být stará nafta,která byla ve voze asi 4 měsíce,ale vyjel jsem asi 15l a doteď dobrý.Napadá vás něco,na co se mám juknout?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem našel závadu.Otevřel jsem box vzduchového filtru a byl plny oleje.Vyčistil jsem ho,dal nový filtr a dál jsem očistil hadici a vylil intercooler.Akorát nevím,jak vyčistit váhu vzduch,spíš tedy čím,abych mu neublížil ještě víc.Mohlo to něco ještě poškodit?Ujel jsem asi 60km,tak doufám,že jsem neodsral motor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem váhu ponořil do líhu,vyfoukal a vrátil zpět.Otáčky jsou dobrý.Zítra to zkusím projet a dám vědět,jestli se ještě objevil olej.Může to bejt i něčím jiným,jen mě už nic nenapadá.Tohle mě poradil kolega,co dělá v servisu,stalo se mu něco podobnýho už víckrát.Tak uvidíme.Jinak co jsem slyšel,motoru to uškodit nemohlo,jen váze vzduchu,tak hned jsem klidnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...