Přejít na obsah

Spravne vkladanie plechu do dvery


martinko_u

Doporučené příspěvky

Ahojte

Mam taky osemetny problem. cca pred polrokom sa mi doebkalo prave el. okno. Zlomeny plast. Vtedy som to vyriesil obonutim toho plastiku plechom tak aby nikde nezavadzalo. ked som sa doszvedel kolko stoji origo stahovacka, tzn cely plech tak som sa rozhodol ze to necham tak s tym plechom. mno ale pri skladani vsetkeho toho bordelu do vnutra som nijakym sposobom neprisiel na to ako spravne napojit ten kovovy pipasarik co vedie od zamku dvery, ten na ktorej mam tie krasne chromove cudlicky. na pravej strane som to vylomil. teraz ked sa mi posrala aj druha strana, nastastie ich viac elektrickych nemam, sa mi to podarilo vytiahnut bez poskodenia, ale z nasadenim je problem. skusal som aj rozobrat celu klucku, ale to sa mi nepodarilo. nechce sa to ani pohnut. Ma s tym niekto skusenost, alebo robim nieco zle a je to jednoduche ???

Stravil som s tym "krasne" hodiny rozmyslania, no bezvysledne. na toto som lama...

dikes moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...