Přejít na obsah

Kde vzit 12V kabine Fabie??


jvees69

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

No dobře, ale kdyby jste mi poradili, kde přesně to najdu, bylo by to supr.. Co je to BSG?

Ono je to težké, když nevim kde je to "vzadu nad BSG" :help::feve:

zítra bych se do toho chtěl pustit, tak snad budu vědět odkud to mám vytáhnout :help:

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daj dolu tapec nad nohami.

Ak budeš mať štastie resp podľa MR čo máš budeš mať asi vo výške kde bol spínač svetiel takú akoby čiernu dierovanú skrinku z ktorej vedie zopár hrubých červených vodičov.

Toto miesto je stále napájané. Ak máš nešťastie tak táto "rozvodňa" bude na medzistene a tam sa ťažko dostaneš.

Ale aby si mal jednoduchšiu prácu, otvor poistkovku od zadu - a nájdi pozíciu číslo 5. Jedna svorka tej poistky je presne na tom istom vedení - ak ju nemáš osadenú teda nemáš výstražné svetlá v dverách alebo ich máš ale máš po facelifte tak bude prázdna. tam ti stačí jeden ISO pin napichnúť a 10A poistka a máš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

profor: aha, díky moc..

mám FRS MR 2004, tudíž ty výstražná světla na dveřích mám.. rozvodná skříň je předpokládám před spolujezdcem, viď?

Jinak, jak nejlíp se k tomu pinu napíchnout? to asi jedině zespodu pod pojistkou připájet, ne? nebo jak jinak? jsem amatér.. :help::help::help:

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozri či máš osadenú poistku 5 - 5A

Rok 2004 bol zmenový a mám dve základné schémy z roku 2004 tak priblíž mesiac prípadne.

poistkovka je na boku palubovky pod tym krytom ktorý zakryjú dvere po zavretí. dá sa jednoducho odkrytovaťr a vidíš poistky.

Z druhej strany poistkovky je plastový kryt ktorý ide lahko dole a dá sa tam dostať aj keď je namontovaná v podstate.

Môžeš sa napichnúť na ten káblik, je to červeno/žltý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

profor: díky..

ta pozice č. 5 je fakt prázdná.. mohl bych ale ještě poprosit o infromaci, kde seženu takový ty plíšky na které bych zevnitř připájel drát, zasunul je do té pozice 5 a pak do nich zasunul pojistku..?

kde to splašim..? :help::help::help::help:

Tu sa o pinoch dozvieš viac: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...l=piny&st=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROFOR: počkej, takže to chceš říct, že pokud dám do pozice č. 5 ISO PIN, tak k tomu nemusim přivádět napájení ?? Stačí mi teda jen osadit tu pozici a vyvést od toho pinu dvojlinku ?? :kuk::kuk::kuk: tomu teď fakt moc nerozumim, myslel jsem, že se musim někde napojit na žlutočerný drát, odizolovat a připájet k němu dvojlinku, kterou pak viz. schéma povedu dál...

To koukám jak puk.. jako ale jestli je to tak, je to supr :palec2::palec2: ikdyž do hlavy mi to opravdu moc nejde.. :help::help:

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano prvých 5 poistiek (malých) v tom stĺpci je stále napájaných takže keď máš piatu volnú, odistiť fialovú poistku zozadu skrinky a šup tam iso pin s kablikami kolko len chceš (teda aby sa Ti tam zmestili :) )

potom budeš mať stále napájanie istené poistkou číslo 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-------Včera jsem vyndal pojistnoi skříňku tak, abych se k ní mohl líp dostat zevnitř (z duhé strany pojistke) šlo to vyndat šppatně, ale povedlo se, jenže problém nastal ve chvíli, kdy jsem na tom uděl co jsem chtěl a zkoušel to plato s pjistkama dát zpatky abych to mohl přišroubovat a zakrytovat. Zaboha jsem to tam nemohl dostat, zkoušel jsem to všelijak, i silou, ale nic :-( nervoval jsem se u toho asi hodinu a pak jsem to vzdal, s tím, že budu potřebovat poradit.. Moc by jste mi pomohli, kdyby jsi mi poradili, jak to tam dostat zpátky, nevim, jestli nejdřív vršek, pak spodek, nebo obráceně, nebo i jinak, já fakt nevim.. dost tam překáží ten spodní plast co je okolo té kovové konstrukce, ale ten nesundám, pač to bych musel asi komplet všechno nebo nevim.. Když jsem to ale vyndal takhle, musí to tam přece i zpátky jít takhle...

:help::help::help::help::help::help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j, už se mi to povedlo.. to by jeden nevěřil, co ty nervy s člověkem udělaj..

:help::help::help:

jinak jsem te´d ale zůstal vyset na jednom problému a to, jak zapojit tu pozici č. 5 v pojistné skříňce..

mohl by jste mi někdo poradit, na jaké přesně dráty to napojit :help::help: ?? ty neony myslim..

nejlíp pokud by mi to někdo vyznačil do těch fotek, to bych byl moooc vděčný.., jsem s tim v koncích, zkoušim zkoušim a furt to nejde.. sice už mi to svítilo, ale to jsem to měl napojený na světla, tudíž když jsem sepnul neony, rozsvítila se kontrolka světel.. :feve::feve::feve:

PROFOR psal výše, že není potřeba zem, ale když je viz ta fotka 5. pozice zevnitř na iso pin přes pojistku, tak musí být připojen ještě druhý drát někam, ale otázkou je, kam .. ?? :help::help:

MOC PROSÍM O POMOC, JAK JSEM PSAL, NA TOMHLE JSEM FAKT SKONČIL, NERAD BYCH NĚCO PODĚLAL, TAK SI RADŠI NECHÁM PORADIT OD VÁS KDO TOMU ROZUMÍTE.. PŘEDEM MOC DĚKUJU

post-5818-1202903347_thumb.jpg

post-5818-1202903524_thumb.jpg

post-5818-1202903585_thumb.jpg

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...