Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

no to jsou pro mě dostatečné argumenty... navíc už jsem je slyšel z více stran... :) asi to spíš vypadá na nějakou Nokii... asi N95 8GB bo poraďte :)

n95 8gb mam doma cca tyden, zatim good az na malej problem s vysuvnou konstrukci, ten snad vyresim dnes pokud ne tak ti pisnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPDATE HF NEJDE!! Skodovka neuvolnila zadny software pro prehrani. Hodne uz jsem se o to zajimal! Jedine vymenit za novejsi.

tak to jsem zvedavej jak se k tomu postavi teda, to HF nestahuje seznam z ani jednoho telefonu. Kdyz prohodim jednotky za novejsi je potreba jeste neco prekodovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro MR09 (Facelift) OII je připravena nová HF sada "Příprava pro telefon Premium" a zároveň se ruší "Telefonní příprava 9W2 (příprava bez Blue tooth)".

Co to konkrétně znamená a jestil to náhodou nepřinese něco novýho vůbec netuším...teoreticky by to mohlo být něco, co je teď v SII, ale popravdě řečeno ani nevím, co se pro SII v tomhle ohledu momentálně dodává a jestli to třeba funguje líp, než to naše v OII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro MR09 (Facelift) OII je připravena nová HF sada "Příprava pro telefon Premium" a zároveň se ruší "Telefonní příprava 9W2 (příprava bez Blue tooth)".

Co to konkrétně znamená a jestil to náhodou nepřinese něco novýho vůbec netuším...teoreticky by to mohlo být něco, co je teď v SII, ale popravdě řečeno ani nevím, co se pro SII v tomhle ohledu momentálně dodává a jestli to třeba funguje líp, než to naše v OII.

No tak tu sadu mám v novém passatu. (Passat B6 txp 3C 2007) No teď jsem ji úspěšně vyměnil za tu z octavie II. Stojí pěkně za H**O. Foto je dokonce v tomto threadu. Na to aby ti fungovalo bluetooth musíš mít ještě BT adaptér do konzole na palubní desce. Pěkná pi***. Ten z octavie mi funguje naprosto bez problémů. Novej superb je v podstatě passat. kliky elektrika vše je téměř stejné, prý kromě snad podvozku.

post-13434-1220624090_thumb.jpg

post-13434-1220624105_thumb.jpg

post-13434-1220624123_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Telefon, aby HF (starší než MR08) načetla kontakty, by musel být bez symbianu, takže pro mě nějaká jednoduchá Nokia. Mám teď E65 a uvažuju, že to vyměním za něco obyčejnýho. Vůbec mi nevadí, že nemůžu přes Maxík volit kontakty, protože kdo by se v tom prohraboval od shora dolů, když tam je několik set čísel. Jediné, co mi trochu vadí, že když někdo volá, tak vidím jen číslo a ne jméno. No ale že by to byla taková katastrofa, tak to taky není...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám tu P990i se Symbianem UIQ a kontakty výpis hovorů se načte cca do minutky a když mi někdo volá, tak se mi zobrazí i jméno a číslo... jediný co mě trápí je to, že se mi to občas při hovoru odpojí a napíše to... vložte telefon... v ten moment bych do toho kop! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vorlajz: segra má iphona, vzhledem k tomu, že jí bude 19, tak pro ní super, táta ho vzal na nějakej firemní tarif, takže byl za pár korun, taky jsem ho chtěl, ale nakonec mám už půl roku N95 8GB a super. iphone neumí pár základních věcí (nejde vypnout T9, neumí mms, BT takovej podivnej, ale jinak je ten foun bomba, hlavně pro někoho, kdo má tarif data-nonstop, s netem je to paráda) a N95 8GB mi vyhovuje uplně maximálně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám momentálně jednoduchou Nokii 6500 classic, mám problémy s kontakty, které jsou v nějaké skupině volajících a nebo je u jednoho jména uvedeno v telefonu více čísel. Tyto čísla nenajdu v telefonním seznamu v maxíku, to by mi jako skajovi nevadilo, více mě štve, že se mi zobrazuje číslo a ne jméno volajícího na displeji. Tohle asi taky ničím nevyřešíme, otázka je jestli to někdo bude řešit na záruku - beztak ve škodovce řeknou, to je problém v telefonu ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

twe Doli to nebude špatným přijmem BT... Milhausek má stejný phone jako já a taky mu to dělá to samé.... a když jsem byl teď v servisu, tak jsem nechal auto v takový tý bráně na přijmu, pak sedím u stolku a nějakej maník mi popojel autem a hned se mi nakonektil telefon :) přes zeď ... takže kdyby to bylo špatným přijmem, tak by ani tohle asi nefungovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se nenačtou jména, ale to je prostě jednotkou a symbianem, nadělám s tím jen to, že bych musel koupit novou jednotku. Každopádně tel. se mi neodpojuje, v tom není vůbec problém. Jen občas udělá jednu věc - když popojíždím a lezu třeba během pár minut do auta, z auta atd., tak se nesekne HF v autě, ale telefon sám a nenačte se k HF. Na displeji svítí ikona BT, hodí se do závorky, jako že spojeno, ale nenaskočí ikona auta. Potom musím vypnout telefon a je to zase v pohodě.

Ale to je problém telefonu, ne sady - tam se mi to nikdy nevypadlo a funguje naprosto bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...