Přejít na obsah

GSM II HF Bluetooth


bendy123

Doporučené příspěvky

Ahoj škodovkáři.

Mám dotaz.Chtěl bych si pořídit HF od http://auto.asp2.cz/octavia-2-interier.aspx ,ale nemám v autě žádnou tel.přípravu,tak by mně zajímalo,jestli ta HF sada,co tam nabízejí,nahradí to,co montuje originál škodovka,nebo se k tomu bude muset ještě něco dokupovat?Mám O II r.v 2008 a RSN 510 COLUMBUS,tak jestli i s tím bude ta HF sada komunikovat,nebo jenom přez maxidot.

Díky za radu.

Kemar ma pouze jednotku, nikoliv k HF potrebne kabely, antenu, mikrofon apod. (aspon nabizel jen RJ)

Jinak ta z toho odkazu je ORIGINAL (jako z vyroby). K Columbusu a maxidotu ti to bude fungovat paradne. Pokud se s Alesem nejak domluvis tak ti to i namontuje. :) (teda jeho elektrikar-on je lempl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kemar ma pouze jednotku, nikoliv k HF potrebne kabely, antenu, mikrofon apod. (aspon nabizel jen RJ)

Jinak ta z toho odkazu je ORIGINAL (jako z vyroby). K Columbusu a maxidotu ti to bude fungovat paradne. Pokud se s Alesem nejak domluvis tak ti to i namontuje. :) (teda jeho elektrikar-on je lempl)

Ja jsem co vim vzdy nabizel jednotku+BT antenu+svorkovnici s kabelazi.

Jinak mikrofon umin pripadnemu zajemci nabidnout take...

A pokud se nekonu vyplati připlatit za par kabelu a drzak celkem 5900,-Kč tak to je každeho věc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.

Moc vás tu všechny prosím o radu a o pomoc.Koupil jsem si HF BT od http://auto.asp2.cz/images/octavia2/Hf.jpg a potřebuji to zapojit.Mám v autě maxidot a RSN 510.Z těch všech svazků jsem pouze poznal kabel od mikrofonu,hnědej na kostru ,žlutej s modrým v zelené svorkovnici do RSN 510, oranžovohnědý na CAN-L,oranžovofialovej na CAN-H.

Kam přijde ten nejtlusčí černej co vede z HF BT s černou svorkovnicí? Pak tam je samostatnej červenej drát,kterej přijde na plus.Musí se zapojit,pokud je to připojeno k RSN 510?

Chci to v autě používat pouze přez BT ,aby se mi to zobrazovalo na maxidotu a i na RSN 510.Nechci mít nikde žádnej držák na palubce na mobil.

Popište mi to tu někdo prosím stručně,kam co zapojit.

Předem děkuji za vysvětlení,jsem z toho jelen,srnec,daněk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusím zopakovat dotaz, protože předchozí byl zatím odpovědi a zapadl v čase.

Nevíte v čem je problému GSM II HF BT? Když vytočím číslo ze seznamu kontaktů přes maxidot tak se u volaného na telefonu moje volání zobrazí jako skryté číslo, když vytočím číslo přímo z mého mobilu (a mám přitom telefon připojený přes BT k handsfree v autě) tak se u volaného na telefonu normálně zobrazí mé jméno. Testoval sem to několikrát. Mám Nokii 6230i. Připadá dá mi to, že jde o nějakou prkotinu, protože přece vždy se volá z mého mobilu, tak nechápu jak je možné, že jednou je číslo skryto a v druhém případě se zobrazuje. Ví někdo odpověď?

Rád bych, aby když vytočím číslo ze seznamu kontaktů přes maxidot tak aby se u volaného na telefonu normálně zobrazilo mé jméno a ne jako skyrté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby nedošlo k nedorozumnění.

Ten problém, který jsem uvedl výše, spočívá v tom, že u volaného na jeho telefonu se mu nezobrazuje mé číslo (ani jméno) , ale pouze "Skryté číslo".

Jinak zatím děkuju za odpovědi

Editováno: , autor: dasbag
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jo, škodovka a maily = škoda dat lol ...člověk se zeptá na dvě jasný otázky a dostane odpověď jen na jednu a to ještě "Obraťte se na Vašeho prodejce, který Vám ochotně poradí", což je sice pěkný, ale vzhledem k tomu, že jsem tam psal právě proto, že prodejce neví, tak to je odpověď jako pojď na mě zboku přes kalhoty :aggressive:

Ale ono co by taky člověk čekal, když tam beztak v call centru sedí vysokoškolačky na brigádě, který tak mají určo zájem o nějaký auta nebo co :p

Editováno: , autor: SKAJA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju ve firmě na Oct. II, MR 2004, kde je originál HF bez BT, bluetooth rozchodit, bohužel stávající jednotka má číslo bez písmene na konci, tudíž docvaknutí antény a nakódování není možné. Podle servisu (značkového) je nutné vyměnit komplet HF, případně ještě lépe originální demontovat a nahradit ji Parrotem. Já myslel, že stačí vyměnit ŘJ - nebo se pletu? A je v takovém případě nutné domontovat Maxidot, nebo HF s BT funguje i bez něj? Jasně, neuvidím, kdo volá, ale to teď není podstatné. Neřešil bych to, kdyby byly dostupné adaptéry pro současně prodávané Nokie :angry:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

akorát se mi občas ten telefon odpojí... ale třeba poslední týden to funguje dobře.... je to záhada! :)

ahoj,

vypozoroval jsem, ze k odpojovani vetsinou dochazi, pokud se telefon po pridani noveho kontaktu nestihne zasynchronizovat s BT sadou v aute napriklad proto ze telefonuji nebo jedu jen kousek a synchronizace neprobehne cela.

FraZi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...