Přejít na obsah

h7 100w


Michalv1

Doporučené příspěvky

Caute vsichni,mam takovy dotaz,muzu dat na svou fabii zarovky H7100w,jestli se ale nebou palit?Zda se mi ze mi dosavadni svetla prilis malo a nechce se mi zatim investovat do xenonovych vybojek...

no jesli se ti budou palit je mně celkem u zadku, ale asi by mi vadilo, kdybych tě potkal v protisměru :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm xenonům: hlavně nedávat nějaký jako náhradu za H7, když už, tak vyměnit za originální světlomety na xenony a nejlépe udělat automatické sklápění světel (jako origo xenony fabia). Vždycky mě naštve někdo, kdo si dá do reflektorů místo halogenů xenony a pak oslňuje :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute vsichni,mam takovy dotaz,muzu dat na svou fabii zarovky H7100w...quote]

Chlape to myslis vazne ze na Fabii I slabo svietia svetla? :help: Ja mam skor problem ze mi vsetci vyblikuju ako mi to ziari aj ked su svetla dobre nastavene tak fakt neviem naco su ti tam silnejsie ziarovky.

Ale ak chces tak mam vyskusane na inom aute tiez Osramy.

Editováno: , autor: misom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som uplny laik ale...nechapem kao moze moze niekto povedat ze mu zda ze mu na fabii svietia svetla slabo...nech si skusi sadnut do starej 105 a potom to porovna... ved vsetky auta ktore sa vyrabaju su testovane ci ako sa to povie, ze musia prejst tymi testami az sa mozu normalne pouzivat na cestach. ved preco tam rovno zo skodovky alebo do vsetkych aut nedavaju 200W ziarovky??? asi ja koli bezpecnosti co sa tyka protiiducich aut. fakt by som potom nechcel byt ten co ide proti tebe. A ak sa niekomu zda ze mu svetla svietia slabo, tak potom urcite len xenony...tu na fore je o tom hafo prispevkov. ludia si kupia vysokosvieive halogenky a marne dufaju, ze oni budu ti stastny, ktoremu sa po pol roku neodpalia. ved to uvadzaju aj sami vyrobcovia, proste ten material z ktoreho su vyrobene nepusti a je jasne ze nemoze ani zdaaaaaaleka vydrzat tolko, ako ked bude svitit na jeho "standardnej" urovni.

ale ak niekomu nie je luto vyhadzovat takto peniaze do luftu...

tymto som sa nechcel nikoho konkretneho dotknut ale len vyjadrit svoj nazor a pocudovanie, ze niektory ludia sa stale rozhoduju kupit si "vysoko" svietive halogenky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...