Přejít na obsah

piskanie pri nastartovani


dusankoc

Doporučené příspěvky

mě tohle dělalo, když jsem měl peugeota. Zkus se podívat na klínovej řemen, je dost možný že už je starej, zpukřelej, a pak když se zahřeje tak změkne a pískání ustane. Nebo prodávají speciální sprej na klínový řemeny, tak se optej...

PS: sorry že otravuju, ale " zdravím " se píše s měkkým í, nebo to mají bratři zo slovenska s tvrým???

Editováno: , autor: Milh@us
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim, nevie mi niekto poradit alebo nema nejake skusenosti,ked nastatujem (fabia 2004 kombi 1.2 47kw)niekedy mi zacne piskat akoby remen ale len ked je studeny motor ked sa zohreje uz nic. Dakujem

Tak mě se děje momentálně to samé na Škoda Fabia Combi 55kW 16V (2005 - 87000 km) -_- . Až na to, že to píská při nižších otáčkách. Jakmile se rozjedu, tak to ustane. O víkendu jsem byl v servisu a nechal si přezout pneumatiky. Nejdříve jsem si myslel, že to jsou brzdy, jenomže ono to píská i když to stojí. Tím je jasný, že brzdy to nejsou. Je možné, že by si s tím chlapci v servisu jen tak pro srandu "pohráli" ? Je mi to divný, protože do té doby nebylo ani pípnutí. Taky by mě zajímalo, jestli je tam nějaký napínák řemenu jako třeba u Škoda Octavia Super (1963) :rolleyes: . Může se něco vážnějšího stát, když by došlo k poškození řemenu u toho alternátoru? Myslí, že budu stejně muset asi brzo měnit celé rozvody (podle servisky ve 120 000, ale někdo doporučuje už v 90 000 ) .

Editováno: , autor: BlueAngel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...