Přejít na obsah

Octavia I


RBLAHICZ1.9TDI

Doporučené příspěvky

Zdravim lidičky

nejde mi nastartovat auto, otočim klíčem, normálně se rozvítí kontrolky, žhavení atd.,normálně zhasnou a při pokusu o nastartování zhasne úplně vše( i osvětlení tlačítka na zapínání světel i tlačítka na výstražná světla) a zůstane svítit jen kontrolka baterie( baterie je nová ), startér se ani neotočí. Prostě to nic nedělá a vše zhasne.

Poraďte co s tím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Mam presne ten isty problem, večer som ho zaparkoval a rano ani netuklo myslel so si že je to baterka lebo bol aj pekny mraz , kupil som novu a auto mi poobede chytlo a dnes rano zasa nič dal som aj novu bateriu aj som jej pridal na štartovacie kable ešte taku poriadnu nabitu bateriu z traktora a autičko ani len netuklo. vobec nič. tak som z toho trocha mimo lebo som ho včera kupil a nejde mi. mechanik mi povedal že to bude štarte ale tak to neviem aby po 130000km odide štarter????

mal niekto podobny problem alebo vie dať nejaku radu???

Ďíííkk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...