Přejít na obsah

Parkovací asistent / senzory


petrenka

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Takže to to origo přislušenství je asi jako kdybych koupil jake koliv jine parkače na netu a dal si je tam.Takže to nemá veden kabel dopředu?

Z příslušenství je to skoro jako kdybys koupil kdejaké jiné parkáče.

jestli máš zadní senzory už z výroby a chceš dodělat přední, tak budeš potřebovat nějakou kabeláž, senzory (díry do nárazníku) a nakódovbat řídící jednotku.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z příslušenství je to skoro jako kdybys koupil kdejaké jiné parkáče.

jestli máš zadní senzory už z výroby a chceš dodělat přední, tak budeš potřebovat nějakou kabeláž, senzory (díry do nárazníku) a nakódovbat řídící jednotku.

to všecko mám a jednotka se nekoduje ale ravnou se mění.

Spíš mě jen zaskočilo to že škodovka děla vlastně dva druhy. jedny do vyrobi co jdou i na radio a druhe ktere to radio nedokaže z obrazi.Ted je otazka zda jsem to celé taky dobře pochopil:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není..je to i zmíněno na webu škodovky v příslušenství viz zde

Jinak nepleť dvě věci dohromady.. Originál příslušenství je něco jiného než CANový asistent z výroby

No ja mam moznost kupit CANovy asistent pre VW na dodatocnu montaz a ide mi o to, ci to bude navi zobrazovat alebo nie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, riesi sa to, ale iba na zaklade domnienok...typu "myslim"... Vacsina z nas dava urcite prednost uzivatelom, ktori pisu na zaklade skusenosti. Snad na to aj to forum je... Problematika je priamo vyriesena na strankach VW, od 30.5. ponukaju specialny parkovaci asistent - Parkovací systém "Parkpilot", zvuková signalizace odstupu smerem dopredu i dozadu, zobrazení situace na displeji rádia nebo navigace (pouze u RCD 310/510 a RNS 510)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, riesi sa to, ale iba na zaklade domnienok...typu "myslim"... Vacsina z nas dava urcite prednost uzivatelom, ktori pisu na zaklade skusenosti. Snad na to aj to forum je... Problematika je priamo vyriesena na strankach VW, od 30.5. ponukaju specialny parkovaci asistent - Parkovací systém "Parkpilot", zvuková signalizace odstupu smerem dopredu i dozadu, zobrazení situace na displeji rádia nebo navigace (pouze u RCD 310/510 a RNS 510)

tam sis to přečetl a tady se ptáš znova jestli ti někdo napiše něco jiného než je tam?Asi těžko když s tim maj zkušenosti a vědí že to nejde.Aspoň zatim.Ale taky se možná blýská na lepší časy a půjde to.

Editováno: , autor: triplseven
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nasiel som to az teraz, inac by som to sem nepisal. Dostal som totizto ponuku kupit za 2.000 Kc original novy park asistent s podporou CAN 2.0 tak som chcel vediet, ci to bude proste fungovat, resp. ci s tym ma niekto skusenosti. Domnienky mi v tomto pripade moc nie su napomocne... Ale inac aj tak kazdemu dik za prispevok.

Pre OII to bude dostupne od 9.mesiaca tohto roku...to som sa tiez az teraz docital, len pre poriadok. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...