Přejít na obsah

Černé 18" na léto :) Nějaké návrhy?


kyraso

Doporučené příspěvky

V patek prisel email, ze uz to zpracovavaji, takze uvidime. Uz jsem od nich v minulosti neco objednaval na predchozi auto a vzdy vse v poradku a rychle dodano, tak uvidime.

Tak dej potom vedet az ti prijdou ja totiz porad vaham mezi 17" a 18"... :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :unsure: :unsure: :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo. V garáži už čekají 4 kousky Dunlop 225/45 ZR17. Jinak rychlost to je, protože jsem je objednával v pátek navečer, takže de fakto po pracovní době, takže jako bych to objednával v pondělí ráno a dneska už dorazila zpráva o odeslání.

post-1865-1235502946_thumb.jpg

Editováno: , autor: Chadwick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. Každému se líbí něco jiného. Viděl jsem právě tohle barevné provedení kol v souvislosti s mou barvou auta a tmavší skla ( než sériově ) a právě to vypadalo hezky. Odlišně zkrátka od ostatních. Až bude uděláno vše jak má, i se skly, tak dám finální foto ;)

Editováno: , autor: Chadwick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se pozná až to nasadím, jestli to daly správně, jestli nebudou házet. Ale jezdím do jednoho pneuservisu už několik let a vždy naprostá spokojenost. Ale pamatuji si, že na předchozí oktávce jsem měl nové Borbety a nich nové pneu a tam těch závaží bylo taky víc. Ale jak říkám, na ten pneuservis byl vždy spoleh a kola od nich vyvážená nikdy neházela.

Editováno: , autor: Chadwick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...