Přejít na obsah

Černé 18" na léto :) Nějaké návrhy?


kyraso

Doporučené příspěvky

bílé kola na bílý auto nic moc, černý taky nijak extra nevyniknou, některý jako třebazenithy opravdu v černé zaniknou, ale ty kola co si dal nahoře :smich: ledaže by sis s nima koupil ještě :smich: :smich:

to se mi zdá, že přeháníš...nic ve zlým, ale přít se s tebou o kolech nemá cenu. Každýmu se líbí něco jinýho...Navíc si ty kola na tom autě neviděl (tak jako já).

A přitom tu hážeš celkem přísná tvrzení...ale ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neměl sem odvahu si ji koupit.

ale jinak máš recht, na autě sem je neviděl, možná že i vypadají dobře, ale takhle mi prostě příjdou moc přeplácany.

Toť jen muj názor ;)

takovou sadičku a za takový peníze, musíš být králem svého města :D

jj, tvůj názor beru... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bílý bych si dal jedině co tu má na fóru taky borec s oIIrs bílou..psal tam, že s tím jezdí pech atd...

ale ty asi budou dosti mastný...

Asi je zmínka o mne. Asi by ses divil, já jsem za jedno platil cca. 3.500 ,- vč. DPH, ale mám je přes " kluky od závodů ". Koukni sem http://www.braid.cz/monoblock-racing/winrace-a-8x18 . Můžeš si vybrat i barvu, / černou taky :) / dokonce si vybereš i ET, já si kola objednal o 5 mm víc " vylezlé " z blatníků. Kola jsou neuvěřitělně lehká a barva je odolná. Údržba je horší, ale já jsem si zvykl, už na OI RS jsem měl bílá kola. Ale pořádně navoskovat, a pak se to dá. Platí ale, že je musíš čistit pravidelně, protože když na ně měsíc nesáhneš, tak se zblázníš . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi je zmínka o mne. Asi by ses divil, já jsem za jedno platil cca. 3.500 ,- vč. DPH, ale mám je přes " kluky od závodů ". Koukni sem http://www.braid.cz/monoblock-racing/winrace-a-8x18 . Můžeš si vybrat i barvu, / černou taky :) / dokonce si vybereš i ET, já si kola objednal o 5 mm víc " vylezlé " z blatníků. Kola jsou neuvěřitělně lehká a barva je odolná. Údržba je horší, ale já jsem si zvykl, už na OI RS jsem měl bílá kola. Ale pořádně navoskovat, a pak se to dá. Platí ale, že je musíš čistit pravidelně, protože když na ně měsíc nesáhneš, tak se zblázníš . . .

no to je sice hezký, ale pro normální smrtelníky koukám, že slabých 7 prutů za tu 18" :( btw. ty máš vůbec teda kolik to ET? A vůbec, proč taková udržba? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého jsou ty Baracudy nadupané. A teď jsem je viděl poprvé v bílé barvě a musím říct, že jsou prostě luxusní. Na autě absolutně přehnaně nevypadají a dokonce ty bílé by s černou Octou mohly vypadat velmi zajímavě.

aspoň někdo kdo má vkus ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě mě napadl jeden dotaz - proč měníš 18" Zenithy za jiné 18"ctky? To bych je fakt nechal jen přestříkat. Jestli chceš jít do těch baracud, tak si vem 19ctku. Znám bílou RSu, která jezdí z číslem 2, jsou to 19ctky, má to ještě snížené - no vypadá to pekelně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jurach : asi jsme vyděli tu stejnou. Ale vůbec - ty Barracudy jako by se k té bílé Octě prostě dělaly ;) A momentálně jsem neviděl kola, které by bílému RSu seděli líp.

A jak říká Jurach..klidně bych se nebál vzít 19" a spustit to o pár čísel dolů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě mě napadl jeden dotaz - proč měníš 18" Zenithy za jiné 18"ctky? To bych je fakt nechal jen přestříkat. Jestli chceš jít do těch baracud, tak si vem 19ctku. Znám bílou RSu, která jezdí z číslem 2, jsou to 19ctky, má to ještě snížené - no vypadá to pekelně...

Zenithy nechávám jen na zimu..Začal jsem řešit 18" z důvodu, že mám na ně gumy...koupit ještě gumy je další otázka cca 25k :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to nemyslel - jen že z těch, co jsi tam hodil, tak se mi nejvíc líbí trojka :) ať už v 18 nebo 19. Já osobně bych do 19 asi nešel, na naše silnice mi to připadá zbytečný...

ještě se uvidí, každopádně mi jde o to, že už mi leží doma letní gumy...toť vše...

jinak díky za názor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...