Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Kurec koukám, že se venku zase sype nějakej bílej homous. V sobotu jsem vykoupal vůz, v neděli pršelo a zase to bylo jako čuník, včera odpoledne jsem ho vykoupal znovu a dnes zase taká vyjebávka... :aggressive:

to nevíš, že koupání se mám nechat na jaro a né uprostřed zimy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurec koukám, že se venku zase sype nějakej bílej homous. V sobotu jsem vykoupal vůz, v neděli pršelo a zase to bylo jako čuník, včera odpoledne jsem ho vykoupal znovu a dnes zase taká vyjebávka... :aggressive:

a ja sem to chtel umejt v sobotu ci nedeli - jeste ze se mi to nepodarilo.... to by to bylo ted zase jak malovany... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to pak ano .. a uspesne?

Jasná, ono to bylo nějakej čas odvodněný a ty těsnění vytvrdly a v okamžiku, kdy se to zavodní na načutne, tak to kolem těch těsnění teče...

Na tohle je jediná pomoc, buď pořád jezdit a jezdit a nebo měnit těsnění a přebrušovat hlavy do zblbnutí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasná, ono to bylo nějakej čas odvodněný a ty těsnění vytvrdly a v okamžiku, kdy se to zavodní na načutne, tak to kolem těch těsnění teče...

Na tohle je jediná pomoc, buď pořád jezdit a jezdit a nebo měnit těsnění a přebrušovat hlavy do zblbnutí...

porad jezdit... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...