Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Rosto: jj.Jsem zvědavej na likvidátora...jak bude vysírat!

hele chlape malá rada vysírat nebude ona ale Ty, protože on tam neměl být za tři týdny ale řekněme do 48h nejpozději a když bude hodně držkovat tak ho tím přitlač mimo jiné i on se musí zodpovídat a má si svou práci taky dělat pořádně. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele chlape malá rada vysírat nebude ona ale Ty, protože on tam neměl být za tři týdny ale řekněme do 48h nejpozději a když bude hodně držkovat tak ho tím přitlač mimo jiné i on se musí zodpovídat a má si svou práci taky dělat pořádně. ;)

já tě neznat,tak se tě úplně bojím lol:smich: .........zdar Bordžíno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'Borg': napsal jsi to velmí výstižně.Ano! Kdybych čekal na likvidátora tak mám ještě větší škodu na majetku-konkrétně sádrokartonové desky...kdyby se neodvrtali tak je mužu rovnou vyříznout a to by se pak nedoplatili :palec2:

jak říkám vůbec si s ním neber servítky, jsou to taky lidi a stejně líní jako kdokoli jiný jinde a když prostě nedělá svou práci jak má tak se mu hold musí trošku šlápnout za krk. mimochodem co to je za pojišťovnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bordžíno já jsem občas juknu,ale ted jsem tě zahlídl,kde jsi jak se vede,povídej a přeháněj :):)

No ještě žiju, je to tak čtvrt roku co jsem viděl semiho starou oktu jezdit po Brně, jinak pracuji na nějakých těch pracovních změnách na které budou navazovat časem i ty životní, snad už konečně vše klapne jak má, jo a mám pro Tebe balíček co Ti dlužím už nějakou dobu ;) nezapomněl jsem akorát přemýšlím zda Ti ho mám poslat a nebo doručit osobně jak budu mít cestu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...