Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

mistama jeste na bezky :) nejlepsi ta fotka jak si seknul kolo pres cestu - to jsi se vymaz ne? :)

Jojo ono pod kazdou foto je nejakej komentar ... a presne jak pises ... cesta nad tim peknej kopec dolu krasne sucha a pak zatacka a zatim tohle ... a tam sem se rozmazl ... nastesti boty se vyply a ja dal jen par kotoulu po snehu a ledu .. odrene koleno jinak vsecko fpohodicce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo ono pod kazdou foto je nejakej komentar ... a presne jak pises ... cesta nad tim peknej kopec dolu krasne sucha a pak zatacka a zatim tohle ... a tam sem se rozmazl ... nastesti boty se vyply a ja dal jen par kotoulu po snehu a ledu .. odrene koleno jinak vsecko fpohodicce.

:) :) tak to to dopadlo jeste oukej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve městě...přímo v centru.Chlap odbočoval doleva...já zastavil,ženská za mnou taky a chlap to neubrzdil a namrdal to do žensky a ona do mě.Ovi...tak já asi na rozdil od Tebe s tim autem jezdím no :smich: ale nasranej jsem byl pěkně.Vylezl jsem z auta a čekal jsem sbořenej celej zadek ale naštěstí jen lak takže musi celej zadní RS nárazník do lakovny :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve městě...přímo v centru.Chlap odbočoval doleva...já zastavil,ženská za mnou taky a chlap to neubrzdil a namrdal to do žensky a ona do mě.Ovi...tak já asi na rozdil od Tebe s tim autem jezdím no :smich: ale nasranej jsem byl pěkně.Vylezl jsem z auta a čekal jsem sbořenej celej zadek ale naštěstí jen lak takže musi celej zadní RS nárazník do lakovny :aggressive:

Bych byl asi hodne nasr...., ale pak si clovek rekne .. dokud sou to jen plechy, v tomto pripade jen lak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno ja mam cca 60km takze na tom nejsem o nic lepe, hlavne tady je proste jeste furt snih, takze se tu daleko nedostanu a po silnicich me to nebavi .. vsak koukni jak to tu okolo vypada : http://danbal.rajce.idnes.cz/Jizerky_prvni...kus_-_7.4.2009/

Jinak fotbal parada ... dal sem na Barcu nejaky prachy tak me to tesilo dvojnasob ;)

jj tak v tomhle se jezdi spatne to je pravda, u nas uz se nastesti jen prasi lol

ale uz by jsme mohli zacit domlouvat nejakou tu projizdku na kole :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tak v tomhle se jezdi spatne to je pravda, u nas uz se nastesti jen prasi lol

ale uz by jsme mohli zacit domlouvat nejakou tu projizdku na kole :-)

No hele ja nejsem proti ... o vikendu sme byli v Doksech a tam nekde okolo machace az na letiste v Mimoni a tam po tech lesich a jako paraaada !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...