Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

a co na to všechno říkáš??

vubec netusim co mezi sebou Vitto a Olin ma, ale je jasny, ze se vubec nemuseji coz je spatne a pro fungovani OC tady do budoucna asi neresitelny. Chovani Olina me dosti zarazi, ale zase na druhou stranu nevis co pravda je a co pravda neni?? teda ja to nevim. Ale urcite by se to nemelo resit tady pred celym forem.

Jak to tak vypada, asi bude vazne nejlepsi reseni udelat pro OC svoje vlastni forum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vubec netusim co mezi sebou Vitto a Olin ma, ale je jasny, ze se vubec nemuseji coz je spatne a pro fungovani OC tady do budoucna asi neresitelny. Chovani Olina me dosti zarazi, ale zase na druhou stranu nevis co pravda je a co pravda neni?? teda ja to nevim. Ale urcite by se to nemelo resit tady pred celym forem.

Jak to tak vypada, asi bude vazne nejlepsi reseni udelat pro OC svoje vlastni forum.

tak to jsem dost zvedav.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vubec netusim co mezi sebou Vitto a Olin ma, ale je jasny, ze se vubec nemuseji coz je spatne a pro fungovani OC tady do budoucna asi neresitelny. Chovani Olina me dosti zarazi, ale zase na druhou stranu nevis co pravda je a co pravda neni?? teda ja to nevim. Ale urcite by se to nemelo resit tady pred celym forem.

Jak to tak vypada, asi bude vazne nejlepsi reseni udelat pro OC svoje vlastni forum.

já jsem to taky říkal, že by se to nemělo řešit před fórem a měli by si to vyříkat někdv ústraní. myslím, že tam nepůjdou jen Octávky, asi jich tady odtud odejde víc a o to i z jiných sekcí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem to taky říkal, že by se to nemělo řešit před fórem a měli by si to vyříkat někdv ústraní. myslím, že tam nepůjdou jen Octávky, asi jich tady odtud odejde víc a o to i z jiných sekcí

to je mozny ale podle me to bude forum jen o octaviich ale tezko rict, jak by to ve finale dopadlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fungovat budou obe, to at si kazdej vybere, ale ti co cetli admin sekci a jsou clenove OC tak doufam ze pujdou na novy forum

kazdoapdne chci to udelat co nejdriv a nebude to jen o octavkach, bude to pro vsechny kdo nechteji byt tady ;)

klidne mi je jedno kdyz tam bude min lidi, ale nechci aby si letity clenove stezovali ze je to tady stve a ze se tady zacina delat klasicky forum s arogantnim adminem

baui - sem rad ze si takhl neutralni :) ale po tech letech bys mi moh verit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fungovat budou obe, to at si kazdej vybere, ale ti co cetli admin sekci a jsou clenove OC tak doufam ze pujdou na novy forum

kazdoapdne chci to udelat co nejdriv a nebude to jen o octavkach, bude to pro vsechny kdo nechteji byt tady ;)

klidne mi je jedno kdyz tam bude min lidi, ale nechci aby si letity clenove stezovali ze je to tady stve a ze se tady zacina delat klasicky forum s arogantnim adminem

baui - sem rad ze si takhl neutralni :) ale po tech letech bys mi moh verit :D

tak to napisu znova - jsem na to hodne zvedav :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...