Přejít na obsah

HOSPODA 2009 č. 8


Hrábě Fernétti

Doporučené příspěvky

Maros: víš,je to hodně o přístupu učitele ale jsem spokojený.Syn v podstatě po dvou hodinách trénování s učitelem šel už s bráchou a segrou na velkou sjezdovku a docela mu to šlo.Sice poprvé když ho tahala lanovka po 60 metrech se mu rozjeli nohy a musela se lanovka zastavit...ale během pěti minut už byl zpátky a vyjel to až nahoru(samozřejmě pod naším dohledem.

Dcera je sportovni antitalent a té to trvá všechno víc času ale taky se snažila ale zůstala na dětské sjezdovce.Zitra to chceme zopakovat.Vyhlídnul jsem tam jednoho dobrého učitele a ke konci dne šel za ním a domluvil se na zitřek.Prostě to do sebe museji dostat..P.S cenově to neni prdel...chtěji cca 280,-Kč na hodinu ale rozhodně nelituju těch peněz které se dávaji na dobrou věc. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maros: víš,je to hodně o přístupu učitele ale jsem spokojený.Syn v podstatě po dvou hodinách trénování s učitelem šel už s bráchou a segrou na velkou sjezdovku a docela mu to šlo.Sice poprvé když ho tahala lanovka po 60 metrech se mu rozjeli nohy a musela se lanovka zastavit...ale během pěti minut už byl zpátky a vyjel to až nahoru(samozřejmě pod naším dohledem.

Dcera je sportovni antitalent a té to trvá všechno víc času ale taky se snažila ale zůstala na dětské sjezdovce.Zitra to chceme zopakovat.Vyhlídnul jsem tam jednoho dobrého učitele a ke konci dne šel za ním a domluvil se na zitřek.Prostě to do sebe museji dostat..P.S cenově to neni prdel...chtěji cca 280,-Kč na hodinu ale rozhodně nelituju těch peněz které se dávaji na dobrou věc. :)

Jasan.Kdyz jsi spokojeny ty,deckam se to libi a maji zajem,je to dobre.

Ja take planuju caa po 20 letech to zkusit na lyze :help:

Romane,co mas s ramenem.Jsi psal ze chodis do fitka,to neva na to rameno ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted už chodím do fitka ale dřiv jsem hrál závodně tenis.Rameno mě bolí při zátěží tzn.že ted maximálně cvičím aerobně a dávám si kolo s břichem.Protože sedím bud v kanceláři nebo v autě tak docela slušně hniju...potřebuju pohyb protože jinak bych se bez něj zbláznil.Snad to rameno daji brzo do pořádku.Ted jsem objednaný na ultrazvuk a když tam něco najdou tak se na mě prej mrkne sám lékář pardubických hokeistu...z protekce. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi dalsi zku*veny podělany rano .... Nemam zenskou ,nemam naladu ,hlava me boli a jsem promrzly .... autak blbne a vcera jsem jen branil znamou a jsem zazalovany ..... Jestli me zavrou nebo dostanu nejakou hezkou pokutu tak se muzu jit past a prsunu se do sekce ostatní ..,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...