Přejít na obsah

Chyba v CLIMATRONIKU...


Fire

Doporučené příspěvky

Měl jsem stejný problém. Je to snad jediné servo, které se dál poměrně snadno demontovat z boku pod kastlíkem. Já měl problém s kontakty, pomoci kterých se sleduje poloha klapky. Přitlačil jsem to k sobě a vše fachčí OK a bez závad.

Nepomohlo by třeba základní nastavení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

mel jsem kdysi neco podobneho.taky nejaka klapka.ale musela palubka ven i ten panel celej kolem climatronicu.strasny to bylo ta montaz.ale povedlo se.malo mista.vzadu uplne za climatronikem jsou ymslim dalsi 2 nebo 3 serva.a jedo z toho jsem menil.vic si nepamatuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Panstvo, klima mi fičí podstatně méně při normálním provozu (vzduch z venku) než u vnitřní cirkulace. Původně podezřelá klapka sání od motoru je vpoho - nevíte čím by to mohlo být ?.... než vyhledám diagnostiku.

Editováno: , autor: Alibaba I
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak přesně udělat to základní nastavení ? se mi to nedaří přes vag v sekci klimatizace a pak dál ???

v sekci klimatizace zvolíš tlačítko základní nastavení a tam pak dáš 000 a spustíš - měl by jsi slyšet jak se jednotlivé klapky točí - pak zvolíš hotovo no a máš hotovo ;)

Editováno: , autor: Ignác
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panstvo, klima mi fičí podstatně méně při normálním provozu (vzduch z venku) než u vnitřní cirkulace. Původně podezřelá klapka sání od motoru je vpoho - nevíte čím by to mohlo být ?.... než vyhledám diagnostiku.

to je normální, když jde z venku, vzduch bere přes filtr, když zevnitř, tak se bere vzduch z podpalubky ;)

pro všechny případy si zkontroluj kabinový filtr, jak je na tom, třeba ho máš už zacpanej :)

Editováno: , autor: rolbař
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, díky za tip, tohle jsem už udělal. Měl jsem na mysli opravdu podstatný rozdíl - i proti dřívějšku (jako by jel ventilátor na polovinu). Měl jsem posledních pár týdnů i problém s odmlžováním zadýchaných skel, což ještě před měsícem nebylo. Kupříkladu i při delší jízdě se mi podaří udržet čisté jen přední okno a větší část řidiče a spolujezdce, od zadních dveří dál je mlha....Prostě to nefachčí jak dřív. No, ten pylák stejně vyměním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...