Přejít na obsah

Octavia Combi -rady a pomoci


snk.cz

Doporučené příspěvky

Zdravim, koukám po nějakym autíčku kolem 120tisic.Bylo mi porazeno ,že škoda octavia Combi je spolehlivé auto.proto jsem tu.

Teď můj dotaz tedy.

Je realné sehnat cca za 120 000kč octavii combi rv.2000 v dobrym stavu?

jaký motor,81kw nebo 66kw? (ted mi jde spise o spolehlivost, jestli je nejaky rozdil,jinak asi lepší výkonější)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cena asi reálná tak na 66 kW dost km a soc.cab :)

mám 81kW kombajna,jsem spokojen,jede občas něco zazlobí ale nic extra,spotřeba je dobrá (spíše město 6 l/100),v zimě dobře chytá,sice trochu později topí proti benzínáku,ale to všechny naftáky.

do kombajna se dost vejde,jinak v tom rozdíl není,objemově je kufr stejný,jen tady dáš něco navrch :D

spíš myslím drobet přišetři aby to mělo drobet výbavu,el. okna,zrcátka,sedačky,klimu atd.,ted sice řekneš že je ti to buřt,ale za pár týdnů co si tu projdeš pár témat,hlavně Vaše octavia,budeš všechno zdlouhavě a draze dodělávat :D

mířil bych spíše na facelift,to je většinou první věc co se dodělává na octách,tzn od MR 08/00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...