Přejít na obsah

Koho by jste volili ?


creck

  

137 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

ODS a nejlepší by byl britský většinový systém, ten kdo vyhrál vládne, nemusí tvořit žádné koalice = kompromisy, za čtyři roky lidi zjistí jestli to někam vede a mají se líp nebo hůř. No a když líp tak je budu volit znova a když hůř tak si už neškrtnou. Takhle řídí tuhle republiku Ekoterorista Bursík s minimální podporou voličů a pseudokřesťani (zaplať pán bůh že ne skuteční to by bylo hůř než v Polsku) kteří spolupracují (diktují) s kýmkoliv hlavně že jsou u koryta. Vždyť ODS není schopno splnit volební program právě kvůli těmto straničkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za dalsi povazuji za peknou kravinu rovnou dan, proste vsichni lide nejsou stejni a nemaji genetickou vybavu aby byl kazdy vysokoskolsky studovany ,a myslim si ze kdyz mu to republika umoznila a zaplatila (vzdelani) a momentalne se mu dari perfektne ,mel by taky republice vice vratit na danich,mimochodem rovnou dan mame snad jedine my a slovensko,jinak zadna zeme EU (neni to z duvodu ze bych byl pak zvyhodnen,spis naopak :) a presto s tim souhlasim)

hlavně to vzdělání zaplatí rodiče. S rovnou daní naprosto souhlasím, proč mám platit víc jen proto, že sem úspěšnej. Znám spoustu lidí co mají střední účňák a peníze, že většině se o tom ani nezdá takže se vzděláním to taky přímo nesouvisí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pravda, u nás by změna volebního sytému rozhodně prospěla situaci. Demokracii dohody a shody většího množství menších stran asi nikdy nezvládneme. Nicméně na tento volební systém je třeba minimálně jedné strany, ke které trpíte nezdolnou láskou a které budete zcela věřit a ne ála ´nejmenší zlo´.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hlavně to vzdělání zaplatí rodiče. S rovnou daní naprosto souhlasím, proč mám platit víc jen proto, že sem úspěšnej. Znám spoustu lidí co mají střední účňák a peníze, že většině se o tom ani nezdá takže se vzděláním to taky přímo nesouvisí.

Říká se tomu princip solidarity.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říká se tomu princip solidarity.

i se stejným % zaplatím víc než spousta těch ke kterým bych měl být solidární takže myslím, že naprosto v pořádku. Ano pokud by chtěli zavést, že si každý zaplatíme na daních třeba 2tisíce bez rozdílu platu tak to bude něco jinýho, ale i takhle tam z mého pohledu solidarity je dost a už kvůli tomu volit ČSSD nikdy nebudu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že platíš procentuálně stejně a finančně víc, to nejseš solidární k těm, kteří berou méně než ty, ale tím jenom sobě a stejně odvádějícím platíš vyšší důchod.

sobě na ten důchod rozhodně nešetřím, z těhlech pohádek už sem vyrostl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platíš tím teď důchod těm, kteří odváděli stejně jako ty a víc(šetření je jen nesmyslný obrat). Jednoduchou matematikou vidíš, že to nemá nic společného se solidaritou. A taky s tím, co si o tom myslím já nebo někdo jiný.

takže určitá forma solidarity tam je a podle mě dostačující. Já nechci od státu víc než ostatní, naopak míň tak nevidím jediný důvod proč platit víc. Zdravotní je % taky a péči máme všichni stejnou bez ohledu na to kolik tam vložím takže zase solidarita. A když chci lepší péči tak si ji zaplatím, myslím, že v pořádku.

Editováno: , autor: Petr81
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy jsem volil ODS i když i na ní jsem čas od času našel něco, co mi vadilo, ale když to srovnám s ostatními stranami je pro mne jasnou jedničkou ;)

Před lety při rekonstrukci jedné budovy v centru Prahy jsme našli stanovy KSČ. Mám je doma schované, pro moje potomky, aby věděli co vše u nás bylo možné. Stačí si přečíst první větu a chce se mi ........ ;) Večer ji sem napíšu, fak to stojí za to :palec2:

Editováno: , autor: snike
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volil bych klidně ODS nebo ČSSD i komouše ale dementní zelené a ještě horší pámbíčkáře zlodějské vůbec .Nechápu jak ty k...y můžou chtít vrátit majetky a prachy když vše do poslední mrtě mají nakradeno a vidí jak je stát ve sračkách a od začátku jsou ve vládě k...y nenažrané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za dalsi povazuji za peknou kravinu rovnou dan, proste vsichni lide nejsou stejni a nemaji genetickou vybavu aby byl kazdy vysokoskolsky studovany ,a myslim si ze kdyz mu to republika umoznila a zaplatila (vzdelani)

Hmmm takze kdyz si platim skolne, predpokladam, ze mi stat podle tve teorie snizi dane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm takze kdyz si platim skolne, predpokladam, ze mi stat podle tve teorie snizi dane.

odpovim ti na to asi takhle : rovnou dan 19% ze zemi EU ,mame jen my a slovensko,skoro kazda zeme ma rozpeti od 0-40% ,rek bych ze nejsme na tom tak dobre se statnimi financemi,aby jsme si mohli dovolit luxus rovne dane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co se změní až udělají rozpětí - dost lidí s vyšším platem dělá stejně na sebe, už i firmy začínají chápat, že je lepší mít líp placený zaměstnance na fakturu protože ušetří za odvody a pokud dělám na sebe tak nejsem blbej abych si vždycky náklady nenašel a neudělal takže v konečným efektu zaplatím míň než lidi ke kterým bych měl být solidární

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mame jine vzdelani, jinou praci, jine zabezpeceni a jinou vychovu. asi se nikdy neshodnem v tematu "politika". Tot asi vse co napisi. jinak nesnasim aroganci.... takze si to preberte jak chcete :D

jestli aroganci politiků tak není koho volit lol jestli to bylo na nás tak já si to klidně přiznám ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra veta :)takze kdyz se mi mentalne dobre dari a teoreticky jsem schopnejsi nez nekdo komu se asi mentalne dari hure, tak ja musim z principu solidarity cumet na to jak on nahlas pi..je, že ja ta k..va ktera ktera nikdy nedelala rukama a tim padem vlastne jenom krade, bo jinak nez rukama se vlastne penize nedaji vydelavat ?

Todle vede akorat k tomu ze kdokoliv kdykoliv bez rozdilu tridy nebo vzdelani se v situaci kdy se mu zacne darit lepe bude snazit stat osrat na odvodech at uz jakychkoliv, jelikoz si zvyknul ze muze odevzdavat vlastne mene. Pokud mate vsichni stejnou dan jste motivovani vsichni stejne, snaz se, at kdokoliv, budes li mit uspech tim vice ti zbyde :(ale to tady proste nikdy fungovat nemuze uz z podstaty ceskeho naroda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co se změní až udělají rozpětí - dost lidí s vyšším platem dělá stejně na sebe, už i firmy začínají chápat, že je lepší mít líp placený zaměstnance na fakturu protože ušetří za odvody a pokud dělám na sebe tak nejsem blbej abych si vždycky náklady nenašel a neudělal takže v konečným efektu zaplatím míň než lidi ke kterým bych měl být solidární

no nejsem az tak sbehly ,ale myslim si ze je spousty manageru ,kteri plati obyc DPFO,dokazes si predstavit treba u takoveho GR CEZU Romana dan 40% do statni kasy ? :D a nikde neni psano ze by se nemela udelat promenliva i DPPO,tu ma promenlivou taky vetsina zemi EU :D ale nechcu se tu hadat,jsem tu asi jeden z mala zlehka levicove razeny :ph34r: sice nevim proc,protoze taky nemam rad zbytecne vyplaceni davek cikorkam a nemakacenkum,ale zase si myslim ze jednou muzu byt taky stary ci nemocny

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych je všchny pověsil za koule do průvanu!Ted bych asi nevolil nikoho protože mě serou!Nikdy nebudu volit KSČM, ZELENY A KŘESTANY.Poplatky u doktora me tak neserou, jako to že nevim kam ty prachy jdou!o same dalnice! Všude se vybrali milardy a kde jsou?V prdeli někdy.Všechyn vlady jen okradaj jen lidi! všecbho zdanit at má stat co nejvice oni.Pro lidi se tu nedelá zhola nic.A nejvice jsem se zasmal když před nedavném přišli s tim že by se měli podporovat lidi mlade po škole, infrastrukturu atd. To jim došlo až když přišla krize!To je k smichu(plači). Ted je politika hnus a vinstvo největši. Z Klause a Zemana měla ještě uroveň.Jinak dle mě EU = RVHP, sami přikazi, zakazy, kolik čeho mužem a nemužem. Jediny dobry je to cestovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen nechápu jednu věc - tady přes 50% lidí volí ODS, co se bavím se spoustou lidí tak volí ODS, ale oranžový a červený komunisti vyhráli volby :feve:

Protože ti co chtějí volit ODS buďto k volbám nejdou a nebo na ně nemají čas, protože pracují, aby se všichni měli dobře. lol

Ale taky to sleduji, každý s kým jsem se bavil, volil ODS ( aspoň to tvrdí) nebo nešel k volbám vůbec.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to TomasB: musis u toho stravit par veceru, jestli tomu chces doopravdy poradne porozumet. Precetl jsem to, pak jsem si precetl nejaky vytazky a nazory. Myslim, ze jsem udelal vic, nez 3/4 tady v ty republice.

no dobře, tak mi(a asi i ostatním) trošku tady přežvejkej, co jsi z toho pochopil. Myslím, že to pár lidí určitě ocení. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...