Přejít na obsah

Stěrače "FLAT"


Alibaba I

Doporučené příspěvky

Taky jsem laboroval se stěračema. Poté, co jsem koupil O1 Combi, jsem si všiml, že stěrače, i když origo, moc nestírají-gumičky hoodně opotřebované. První co, tak jsem koupil lišty, s kterýma jsem měl dobré zkušenosti z předchozího auta. Byly to Valeo Compact sada. Měly ale dvě zásadní chyby. Stěrač spolujezdce je rovný, takže nepřiléhá dobře ke sklu. Stěrač řidiče postrádá spoiler, takže nad 110 km/h nestírá na 100%. Jinak ale velmi tiché a neposkakovaly. Jako druhé jsem koupil, po dobrých zkušeností některých z vás, Tesco "banány". A můžu říct, že teda humus největší. Řidičův nestíral část okna hned od nasazení. Spolujezdcův nedoléhal v pravém rohu a druhým koncem končil na "torpédu" - podotýkám, že se mi z ramenem na hřídely hýbat nechtělo. A závěr? Sundal jsem zánovní gumičky z Valea Compact a dal na origo původní lišty. Stěrače běhají nádherně potichu a špičkově stírají. Teď jsem na sebe naštvanej, že jsem rovnou nekoupil origo normal stěrače ve Škodovce. Vyšlo by mě to o dvě stovky levněj a nespočet rozčilování, než toto experimentování s náhražkami. Teď už jen origo standard sada Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...