Přejít na obsah

(Hviz)DOT - CAN prevodnik 2,5gen. => 3gen.


Joshua

Doporučené příspěvky

V tom pripade nerozumim jak tu bagovku vyresi D-Dot. Ale to neni tak podstatne...

Pritom me napadla jeste jedna vec. (Hviz)DOT chodi principielne vsude kde komfortka komunikuje s dvernima jednotkama po CANu. Pokud tomu tak je i u 2gen. nebo treba i 1gen., sel by bez nejakeho dalsiho predelavani airbagu a podobne...

Jedine co by se muselo nezavisle na tom doladit by byla kontrolka airbagu na budikach, viz info tady:

http://forum.skodahome.cz/index.php?s=&amp...st&p=940377

Podle DP to vypada ze to slo po CANu vzdycky, ale nemam to 100% overene.

j.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je to geniální věc, a najdou se jistě tací, kteří ji velmi ocení. Jistě, nebudou to všichni. Příjemné je, že koncový uživatel má více možností k výběru.

Já osobně mám 2,5G a vystřelovák N. Origo rádio ani navigaci bych si nedal. Riziko krádeže je příliš vysoké na to to riskovat. Tudíž nevím, k čemu by mi byl v takovém autě maxidot, takže mám původní budíky a jsem spokojen...

Dveře poznám že mám otevřený i bez displaye :) Ne vážně, líbilo by se mi to, ale za tu cenu mi to nestojí.

Každý má možnost si vybrat, tak se hlaště kdo to chcete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to dělá ti neprozradím :) , ale má tam nějaký vstup a ze staré bagovky přepošle signál po CAN maxíkovi - samozřejmě mám na mysli kontrolku bagů.

A co tak to spojit vsechno v jedno? :p Takhle ma z toho clovek bordel, chces kontrolku bagu kup d-dot, chces auticko a bzucak kup hviz-dot, zachvili bude chces aby ti svitil symbol nadrze kup X-dot, prosim spojit v jednu vec :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad airbag:

Nechci tu sahat nikomu do svedomi, kazdy na to muze mit jiny nazor, ale ja si s bezpecnostnima funkcema jako je airbag nebo jeho soucasti (tj. ani kontrolkou) zahravat nehodlam. Pripadne dusledky si nehodlam vzit na triko. Ale jak rikam, nekdo muze mit klidne jiny nazor a ja mu ho neberu...

Co delam ja se tyka vyhradne komfortnich funkci.

ad "A co tak to spojit vsechno v jedno? Takhle ma z toho clovek bordel...":

Myslim si ze kdo cte pozorne toto forum v tom bordel nema. Jinak co se me tyka si delam co me bavi a co se mi libi a chybelo mi v mem aute. Pritom se snazim vyjit s vlastnimi silami a minimem vydaju. Jak jsem psal nejsem zadna vyrobna ktera reaguje na prani zakazniku.

Tolik na vysvetlenou. Jinak se ale musim ztotoznit s nazorem ze pri absenci original radia je nevyuziteho horniho radku na maxidotu skoda. O vikendu jsem si trochu hral a dopadlo to takhle:

post-21418-1236626112_thumb.jpg

Tak pomalu zacinam uvazovat o pridavne funkci zvane (Anek)DOT, ktera by na hornim radku promitala pri rychlosti vetsi nez 160kmh anekdoty. :)

Mejte se

J.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj,

vyrabas este tie prevodniky? Ak dobre rozumiem, tak ak mam 2.5gen, tak mi staci vymenit len budiky 3.gen z maxidotom a pouzit tvoj prevodnik? Ziadne pinovanie a menenie komfortky a podobne?

toto je moja komfortka, tak dufam ze to je 2.5gen:

1C0 959 799 AH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...