Přejít na obsah

otvírání zahlazených 5tých dveří


Doporučené příspěvky

Řešil jsem si odskok na dálku, použil jsem magnet viz. BadyS.

Přímo do mechaniky zámku (ten oranž) jsem natáhl dvě smyčky s lankem - jedna pro odskok na pružině, druhá k magnetu k uvolnění. Fungovalo, víko odskočilo ze zámku, ale bylo to třeba vyladit protože je třeba větší síla k otevření.

Za chvíli jsem nad tím zanevřel, protože:

1) jsem musel mlátit s víkem kufru abych překonal pružinu, což si zkuste uvnitř sedět (combi)

2) ten magnet tříská jak prase, vnitřní těleso není nijak odtlumené a ani protisíla ho při přejezdech nerovností neudrží

3) co z toho, když to stejně musím otevřít ručně (u tebe však důvod jasný)

Editováno: , autor: DKx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,tohle jsem taky řešil když jsem zahladil víko kufru,koupil jsem odskok něco takového co navrhuje Badys,upevnila tak dále.Rozabral jsem zámek kufru-odvrtal nýty a pzavařil jsem druhou pozici západky zámku aby při sepnutí magnetu vyskočil kufr.Vše jsem složil dohromady a dal nové nýty.Možná budeš muset vyrobit nové distanční trubičky do zámku to už nevím přesně mám to přes 4 roky tak už jsi to moc nepamatuji.Jetli jsi zručný a máš čím zavařit západku zámku tak práce na hoďku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak každému už radím to řešit přes tohlo

http://www.rusmich-tuning.cz/EP/Zakryt-SPZ...avia_g3270.html

ale jen pokud má křídlo WRC, jinak by to taky šlo i bez křídla ale muselo by se to dokytovat

jinak zavaření+ kytování + doladění tak na 1500, je tam opravdu potřeba moc času a dávat slabé vrstvy kytu a postupně doladovat takže za všechno i s nastříkáním to tak vidím na 2300kč

jinak dopelení toho laminátového výrobku z odkazu 1000kč i s nalepením, to je fakt pohoda

post-19101-1238434722_thumb.jpg

Editováno: , autor: raob design airbrush
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...