Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vloženo

Zdravim, mohl by mi někdo poradit čím je to, že vždy při rozjezdu, ale nejvíc do kopce se rozklepe na chvilku předek auta, jako motor nebo co?. Pak při dalším řazení vyšších rychlosti už to nedělá! Prostě jen při rozjezdu. Manželka mi říkala, že si všimla, jak se vzadu klepe i vejfuk při rozjezdu. Tak nevim? Co to může být? Poraďte!!! ;)

Vloženo (editace)

:aggressive:

mam to iste

idem dat naspat elektrony, dam vediet ci to nie je pneumatikamy

PS: mne to vybruje aj ked brzdim.

som s toho uz zufaly, vymenene kotuce aj platnicky . . . uff

1.8 20 VT 207 PS :D 1998 612000 Km

Editováno: , autor: 1phantom
Vloženo

Asi to to bude fakt spojka, protože mi zabírá dost vysoko a je ten rozjezd taky takovej kousavej. Elektrony mám, tak to kolama nebude. Jinak je to pomalé auto s úžasnou pracovitostí a motoricky absolutně neporuchové tzv SDI :-)))) Jinak co stojí výměna spojky????

Vloženo

Ja som dal za lamelu na SDI okolo 100Eur ale si nepametam ci to bol Sachs alebo Luk. Ked to budes mat rozobrate skontroluj hlavne rovinatost pritlacneho kotuca-ak ti trasie spojka moze to byt aj tym kotucom.A pokial ti pri rozbehu strpa vyfuk mrkni aj na zavesenie motora a vyf.sustavi.

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...