Jump to content

KennyMc

Uživatel
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

About KennyMc

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

650 profile views
 1. Auto je připojeno online na server a podle nastavení soukromí tam posílá údaje. Aplikace nebo webová stránka Škoda Connect si ze serveru bere údaje a ty zobrazuje, popřípadě si umí vyžádat z auta aktualizované údaje. Není to tak, že by telefon byl připojen k autu přímo. Doplnění: Kdyby bylo spojení přímo s autem, asi by tam nechyběly záznamy z doby, kdy byly se Škoda Connect problémy.
 2. Mám nastavené automatické spuštění, ale zatím ještě asi nemrzlo tolik, aby se to zapnulo a nebo to nebylo vidět. Dal jsem si tlačítko na zapnutí vyhřívání předního okna do oblíbených, a zobrazuje se mi to i na obrazovce "Home" a tím to zapínám. Je to aspoň větší tlačítko než v menu klimatizace.
 3. Přidám další bod k již uvedeným: 10. Chtěl jsem při přehrávání médií použít oblíbené položky a uložil si tam playlisty. Po dalším startu už přes oblíbené položky nejdou playlisty spustit. Vůbec to nereaguje, jako by na flešce žádné nebyly. Co jsem si uložil do oblíbených jako alba, nebo soubory, tak ty fungují. Už jsem si myslel, že jsem vychytal to pořadí přehrávání souborů, když mi po týdnu zas začalo hrát vše na médiu podle abecedy, nehledě na umístění ve složkách. Chování infotaimentu mě hodně zklamalo. Je to škoda, protože displej je parádní, v noci neoslňuje, hraje to hezky. Ty pomalé reakce po startu bych mu odpustil, po chvíli už reaguje celkem přijatelně. I když i to by mohli vychytat, zvlášť když některé funkce nelze spustit bez něj (například vyhřívání předního okna, které je potřeba právě hned po startu).
 4. Cca týden to zlobí, i když se to už lepší a ne vždy se načtou data z auta korektně. Co se týká servisní prohlídky, zpočátku se mi taky nic neukazovalo, ale teď už to tam je. Asi je třeba něco najet. Servisní knížku mi to neukazuje, ale zatím jsem v servisu nebyl, ta třeba pak. Blikání jsem zkoušel a funguje (netroubil jsem nechtěl jsem moc provokovat), a po ověření uživatele už funguje i odemykání (zatím jsem to vyzkoušel jen jednou).
 5. SW mám 0155, ostatní je stejné. Chová se to, jak jsem popsal výše. Hlavně mě štve do dopravní vysílání (TP).
 6. Bohužel mě to stále nejde ani v PC. Doplnění: Na infolince mi potvrdili výpadek, bez uvedení termínu zprovoznění. Ještě jedno doplnění. Omlouvám se, ale teď jsem si všimnul, že zmiňujete MyŠkoda a já o Škoda Connect.
 7. Zrovna dneska se to nějak ... Jak na PC tak na telefonu se nemůžu přihlásit. Když už se náhodou přihlásí, tak tam není nastavené auto (přidat znovu nejde). Když už se náhodou v app auto zobrazí, tak s hláškou "Deaktivováno" a aktivovat nelze. Dlouho se to snaží a pak vyskočí chyba "Něco se pokazilo". Zrovna dneska jsem se nechal ověřit abych měl funkční zamykání přes telefon a nemůžu to vyzkoušet.
 8. Zkusil jsem dnes ostříknout okno při rychlosti nad 100km/h (sice jen cca 102km/h) a nejdřív šla voda a pak stěrače. Páčku držím, dokud nestříká voda. Pravda je, že to nestříká hned ale až po chvíli. Když ostříknutí nestačí, držím znova a dostříknu, a přitom to stříká hned. Škoda absence zpětného ventilu, ale za problém bych to nepovažoval.
 9. Už pár dní se seznamuji s novým autem a infotainmentem Amundsen a některé věci se mi příliš nedaří nastavit. Přehrávání médií z vybrané složky. Už jsem našel, kde to jde spustit, chvíli to funguje, ale po několikátém nastartování už to přehrává jiné soubory, z jiných složek ale nějakým náhodným způsobem. Zdá se mi, že to přehrává všechny soubory z média v abecedním pořadí. Dá se to někde nastavit? Zkusím to přes vytvořené playlisty a uvidím. Dopravní zpravodajství (TP). Jsem zvyklý mít zapnuté TP a tady se to spouští nějakým náhodným způsobem. Když už se náhodou přepne na TP, tak to je i z jiných stanic, než jsem měl posledně předvolenou (tak to bývalo u minulého auta FII). V horní části displeje svítí TP a dnes se mi během 2h nespustilo žádné hlášení. Nevím, jesli to nemá souvislost s dalším bodem. FM / DAB. Naladění stanic OK. Kvůli TP jsem přepnul v nastavení jen FM, naladil ČRo - Radiožurnál, uložil do předvolby. Když během jízdy přepnu z medií na rádio, tak se stává, že ČRo R. nemá signál na naladěné frekvenci, a tedy že není schopno hledat alternativní frekvence i když je tato možnost v nastavení zapnutá. Což by mohlo vysvětlovat proč se nespouští dopravní zpravodajství, ale nevysvětluje to proč to tu frekvenci nemá. A tím to nekončí, po chvíli se stanice ČRo R. naladí ale před DAB, i když je tato možnost vypnutá (tedy byla, než se zase sama aktivovala zpět). Vysílá se v DAB dopravní zpravodajství s příšlušným příznakem pro rádia? Uživatelský účet spojený s klíčem. Tuto možnost uvádí manuál, ale já jsem ji v nastavení nenašel, ale je pravda, že po odemknutí auta se zobrazí moje jméno na štítu (virtual), tak to nejspíše již někde nastavené je. Moc se mi nelíbí to úvodní dlouhé načítání profilu uživatele po zapnutí zapalování a podle mě zbytečné uporoznění na odhlášení po vypnutí. Zkusil jsem Mirror Link (zatím jen přes kabel) a nijak mě to nenadchlo, zatím. Možná to časem zkusím znovu a trochu si s tím pohraju, ale nyní to raději vynechám abych si nekazil jinak dobrý dojem z auta. Navigace. Zkusil jsem zaškrtnout položku "Naučit vzorce používání" ale ta volba jen problikne a zase se změní na nevybranou. Funguje to někomu? Ovládací centrum infatainmentu (stažení lišty z horní části displeje). V manuálu je k tomu obrázek, na kterém je možnost vypnutí start / stop jako jedno z tlačítek na obrazovce. Takovou možnost mi to ale nenabízí. Je možné nastavit, nebo je to jen matoucí obrázek v manuálu a tato možnost není k dispozici? Nezobrazuje se Drive Green. Nemůžu to najít, nebo to tu není - ale to ani nevadí. Jen mě to zajímalo.
 10. KennyMc

  Výroba

  Jak to děláte? Mám objednáno 1.5tsi man. již dva měsíce a termín dodání konec ledna 2020. Pokud se termín nezmění, tak to bude trvat déle než měsíců.
 11. Uváděné parametry jsou v rozporu s tím, co je na štítku kontroléru. Tady se uvádí jen napětí 12V a proud max 24A. Už jsem se setkal s tím, že u některé elektroniky (a nemusí to být jen individuální objednávky z Číny) jsou přiložené informace, které evidentně nepatří k výrobku, nebo patří jiné verzi. Věřil bych víc tomu štítku. Zpátky k problému. - Zkrat LED pásku může být v místě jeho oddělení. V těch místech jsou připojovací / pájecí plošky z obou stran pásky, a pokud se poškodí ta lepící páska, která jediná izoluje pásku od povrchu, může při umístění na kovové plochy dojít ke zkratu. - Máš správně připojené konektory na LED pásku? Vyzkoušej každý kousek pásku, který máš oddělený zvlášť, ale raději mimo auto. Zkus rozsvítit každou barvu jednotlivě.
 12. S tvojí znalostí elektriky bys to asi měl nechat na někom, kdo tomu rozumí. Nevím kdes vzal ty parametry uvedené výše, když na fotce jsou na RGB kontroleru napsané jiné. MAX 10A celkem, na kanál MAX 6A. Při 12V ti to dělá maximálně 120W. To stejně nevyužiješ. Jestli máš 40cm LED pásky 9,6W/m, tak má při plném svitu spotřebu 3,84W a proud 0,32A (při 12V) + něco málo si veme RGB kontroler. Jestli ti to vyrazilo pojistku 20A, tak máš něco špatně a měl bych obavy, jestli ti to nezničilo ten kontroler. Používám doma pásky 4,8W/m, 9,6W/m a 14,4W/m, nejvíce tu 9,6W/m a nedovedu si přestavit, že by měla naplno svítít v autě. Stejně jí budeš muset utlumit a tím se proud dále snižuje.
 13. Kupoval jsem je přímo v servisu, číslo bohužel neznám.
 14. Měl jsem chvíli Tesly ale po třech měsících to zlobilo zas. Už od začátku mi přišlo, že špatně sedí na zapalovacím modulu. Nakonec jsem nechal dát novou originální sadu, a ta nová má lepší ochranu kabelů. Měl jsem obavy, jesli nebude plech od turba moc blízko a nebude to poškozovat kabely ale zatím to vypadá, že jim to nevadí. Mám i jiné držáky kabelů (do těch původních se nové kabely nevejdou). Žádné jiné pásky na kabely jsem nedával. Zatím cca rok mám klid. Ještě se podívej na kontakty na cívce, bývají zoxidované. Nevím proč se tam dostává vlhkost, gumové návleky na kabelech se zdají dost těsné.
 15. Tak to by mě taky zajímalo. Byl jsem v domění, že to mám mít taky ve výbavě (FII elegance s maxidotem, 9/2010) a špatnou žárovku mi to nehlásí.
×
×
 • Create New...