Přejít na obsah

PODPORUJI CHOMUTOV


MichalF

Doporučené příspěvky

Buď to dávat všem nebo nikomu.

To by se musela zřídit komise, která by posuzovala rasu lol . Navíc geny školou nezměníš.

Nevím proč by měl být někdo zvýhodňován za svou neschopnost. Problém se musí řešit tak jako v chomutově tvrdě. Neplatíš? Budeš mít hovno.

Musí se naučit, že takhle žít nelze. Že nemájí jen práva, ale také povinosti.

Tvrdě se musí trestat. Oni ví že tak můžou žít, že nemusí platit nájem a pokuty protože se nic nestane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P2M: absolutně nesouhlasím s tím, aby dostávali peníze za to, že pošlou dítě do školy - na to mají přece od státu příspěvky, jako každej normální občan ČR! takže proč jim cpát další prachy navrch? už tak dostávaj peněz jako sraček!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na druhou stranu zabiaku pokud to dítě do školy půjde, má šanci mít nastartovanej normální život a společnost se o něj nebude (třeba) muset starat jako o jeho rodiče... Zase tak černobílý tohle není a možná je lepší dát pár tísíc teď, než pak po zbytek života tomu dítěti, pak už dospělému dělat dojnou krávu...

Mám známý, kteří si vzali z děcáku půl ročního cikána. Měl všechno co ostatní normální děti, chodli do školy, dobře se učil. Najednou se začal poflakovat se stejně barevnýma, začal krást a dělal to samý co ostatní cikáni. Poučka: CIKÁN nejde vychovat ať se snažíš sebevíc, je to prostě už v nich. Pořád platí to co říkám: dobrej cikán, mrtvej cikán kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky podepsáno.

2P2M: Petře, pokud by to fungovalo tak jak píšeš tak ať klidně dostávají bohužel vím o pár příkladech kdy bílý adoptovali tmavého od plenek, veškerou péči, ale bohužel v 16ti se v nich prostě projevili geny a byla konečná. Takže těžko říct

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to o cikánech sakra. Většina je to cikánů tak je to o cikánech.

Nazývajme to správným slovem. Nevím proč by se měli hledat takovéto politicky korektní názvy. Jestli chcete být politicky korektní dobře, ale necpěte to ostatním.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já nevím pořád váhám, ono to není tak jednoznačný, jasně dluhy tvrdě vymáhat, zabavovat majetek, vystěhovávat a ne do žádných "buněk" kliďo na ulici, ale stát na úřadě u pokladny a sebrat sociální dávky, to půjde druhej den ten cikán vyloupit banku, benzínku, trafiku, přepadávat děcka před školou...

Institut sociálních dávek by měl fungovat skutečně v oprávněných případech (a naivně doufám, že funguje jinak by to měli platit úředníci ze svého) a pak musí být dávky nedotknutelné. Jen proto se zdráhám podepsat, protože v důsledku může být na konec ještě hůř, pro ostatní...

Tak a teď mě kamenujte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

murder: Vykrade banku za mříže s ním. Musí se to naučit. Jedině tvrdost na ně platí.

Ty dávky dostávají na to aby mohli platit nájem jestli, že ho neplatí tak ať žádné nedostávají.

Prostě pokud chceš dostávat sociální dávku musíš se podle toho chovat. Dostávám něco zadarmo tak se chovám k hostiteli slušně. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, není to jednoznačné, jak se na první pohled zdá. Murder, oni jim brali soc. příplatky(co dává radnice) a ne přídavky na děcka, příspěvek na bydlení...(to co dává kontaktní místo). A hlavně to brali těm co dluží na pokutách za přestupky a ne za dluhy na nájmu.

Jěště dodám, že znám pár úplně normálních cikánů...

No a ještě dobrá zpráva: http://www.novinky.cz/domaci/162971-zabavo...nisterstvo.html

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, jen se krive podiva, hned ho zavrit lol jsem pro. Uz jen to, jak on chodi po ulici, milion deti a nikdo se ti neuhne... vcera jsem jednomu nasadil stroma, zadny srani s nima. A takovy ty kecy, jako ze ti odkurvi auto, kdyz si te najdou... To se tady budeme trast do nekonecna? :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

murder: Vykrade banku za mříže s ním. Musí se to naučit. Jedině tvrdost na ně platí.

Ty dávky dostávají na to aby mohli platit nájem jestli, že ho neplatí tak ať žádné nedostávají.

Prostě pokud chceš dostávat sociální dávku musíš se podle toho chovat. Dostávám něco zadarmo tak se chovám k hostiteli slušně. :)

Tvrdost na ně platí...ale to by tu "tvrdost" musela umožňovat naše legislativa a musel by být dostatek vězeňských zařízení a lidí co tam chtěj dělat. Ono to není tak jednoduchý. Podepsal jsem, ale je jasný jakou cestou si "nepřizpůsobivý jedinci" budou obstarávat finance - samozřejmě legální ne :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně vykrade banku za mříže s ním, OK beru, jukni na to ještě trošku jinak, zabije ti dítě před školou, popraví ho budeš spokojený?

Pokud má dluhy a neplatí co má platit, tak ať mu ty dávky pozastaví do uspokojivého vyřešení, ale pokud jednou dostane pomoc v nouzi a hned po vyplacení mu ji seberou tak to není moc OK, ano pokud mu nepřiznají tu pomoc v nouzi tak taky půjde krást, loupit a vraždit. Nebo ať změní způsob vyplácení, má přiznané dávky tak z nich přednostně zaplatí přímo úřad poplatky na udržení "standartu života" (bydlení, energie,...) a nevzniknou tyhle dluhy.

Nevím měl by se překopat komplet systém vyplácení dávek a plno toho vyškrtat a to co zůstane by mělo být fakt nedotknutelný, ale podmíněný platbami za bydlení pokud je státní (obecní) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to o cikánech sakra. Většina je to cikánů tak je to o cikánech.

Nazývajme to správným slovem. Nevím proč by se měli hledat takovéto politicky korektní názvy. Jestli chcete být politicky korektní dobře, ale necpěte to ostatním.

Ne neni to o cikanech je to o neprizpusobivych, bilejch cernejch zlutejch je to jedno ... o vsech zmr*ech co zneuzivaj socialni system.

Jinak ale souhlas s poslednim prispevkem Murdera !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jěště dodám, že znám pár úplně normálních cikánů...

Tímhle si mě dostal :smich: Zatím bych řekl jedna z nejvíce rasistických hlášek tu. lol

Když se nad tím zamyslíte. :smich:

Nebudete mi to věřit i já znám nějakého slušného lol Fakt jsem je viděl :smich: Normálně existují nekecám :smich: Nikdo mi to nevěří

MichalF: Ale většina je jich prostě cikánů takže debata o cikánech je oprávněná. Samozřejmě máš pravdu nejsou to jen oni ale většina.

Ale neber nám, to, že se zaměřujeme na tu nejpočetnější skupinu. Ale máš pravdu, že se musí jít na všechny stejně tvrdě. A né některé zvýhodňovat.

Když se nad tím zamyslím pořádně tak vlastně žádného slušného bohužel neznám. I ten můj dobrý kamarád i když má bílé rodiče není žádný svatoušek. Teď se začal flákat, okrádat rodiče. Dokonce okradl i svého 6letého bratra o mobil, který měl dostat pod stromeček. Utekl z domu, párkrát se vrátil něco ukradl a zase se ztratil. Nechce makat.

Jinak to je dobrej kluk.

murder: Taky souhlas s poslední větou. Navíc bych udělal to, že dávka by šla rovnou účet pronajímatele. Takže by jí neplatič nedostal do ruky. Jen zbytek na jídlo.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...