Přejít na obsah

Přezouvání na letní 2009


Petus

Doporučené příspěvky

Ale tak to vime, ze ano... Spise cumim na ceny a jejich se mi libili, z toho vsak bez zkusenosti nepoznas, zda jsou na ondo, ci ne. Spise to mozna bude jak rika M pro pravopys :D ze neumeji neco, co neni uplne bezne, nebo umeji a kdo pocka, bude mit, kdo nepocka, jde jinam a mit nebude. Ja myslim objednat od nich klasicky rozmer 225/45/17, tak nebude problem ;) Ale asi to nezkusim :D Zkuste to nekdo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nakonec si koupil na nejlepvnejsipneu.cz ne? :)

Nene, do barum servisu, nemám na další měsíční internetové čekání nervy. Sice si připlatím, ale nemusím řešit některé věci co by při nákupu přes net hrozily.

Vidis to, ty se mi zdali jako cenove velmi dobri! A obr reklama v radiu a pak tohle ;)

Takze tam ne jo?

Tam ne. Nezazlívám jim problémy s dodáním, chápu, že chtějí teď přezouvat všichni a těhle gum ve velkých rozměrech prostě není tolik, ale se*ou mě kecy "zítra určitě odejdou a dojdou" atd. a pak 2 dny radši neberou telefon a nereagují na maily.

Jsem celkem rád, že jsem nic neplatil předem :doh

masivni reklama je pane jen nastroj, kolikrat se za ni muze skryvat firma ouplne o hovne ;)

Já je nenašel podle reklamy, prostě jsem seznamoval a pak lustroval podle jejich stránek, vypadali solidně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja sem se to docet az tady s s tim mas problem, ale psal si ze v barumu tak sem myslle ze uz je do dvou dnu budes mit...

si mel napsat SZ ja nejsem jasnovidec, ze ani tihle ti je nedoazou sehnat :) se muzu teda poptat jestli chces u znamyho v Mako a pak kdyztak co ma michelin nebo GY ci conti na skaldech no :)

nejakej pozadavek na znacku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...