Přejít na obsah

Radio s MP3,USB,SD(HC)


Lox

Doporučené příspěvky

Tak jsem nakonec koupil PIONEER DEH-2120UB ,protože bylo orig. zabalené na skladě.Doufám že jsem neudělal velkou chybu?

Moje první zkušenosti: klady- zvukově z mého pohledu super,rychle načítá cd i usb,z usb bere i wav!!!

zápory- velice slabé podsvícení tlačítek,malý display,trochu laciné provedení celého čelního panelu.

Zbytečně lesklé,malý krátký display,není pogumované ovládání hlasitosti.Okolo toho kolečka

vystouplé tlačítka,která brání pořádnému uchoponí kolečka a klouže.Když chci zeslabit zvuk

musím kolečkem točit pomalu,jinak jakoby přeskočí-je to prý normální ale nevím.

Pokud je tu někdo kdo vlastní nebo zná toto rádio také,budu rád za jakékoliv zkušenosti,postřehy,tipy,rady apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem s tím Alpine co mám od Fancarhifiho spokojený(idax300), hraje to hezky, akorát časem jak sem říkal to tlumení dopředu, zvuk je opravdu trochu plechový.

Jináč, když jste se tu sešli - nevíte o rádiu, které by přehrávalo taky jiné hudební formáty než mp3 (flac, ape...)?

Mosfet je formát napájení ne? Na kompech je mosfet takový dvouřadá plastová zdířka se zpětným zubem proti vypadnutí a zpracováním zamezující chybné nasazení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem zakládat nové téma a tak se rovnou zeptám tady.

Má někdo zkušenosti s tímto rádiem ?

http://www.alpine-electronics.cz/home/prod...its/cde-101rrm/

Za "málo" peněz, hodně muziky !? :)

Pokud o něm něco víte blíže kromě toho co je v popisu na stránkách výrobce nebo ho máte tak budu rád když se podělíte o svoje dojmy ;)

Editováno: , autor: Lox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Lox:

Pioneer DEH-P4100SD: tohle autorádio s SD slotem mám v plánu koupit TU ,ještě musím pořádně promyslet jaký IR dálkový ovladač přikoupit, nabízejí celkem 4 typy. DO s možností připevnění na věnec volantu, tak u toho mám obavu, že bude při řízení-přeručkování překážet :aggressive:

Tak jsem autoradio Pioneer DEH-P4100SD konečně koupil a musím říct, že jsem spokojen. DO s možností připevnění na věnec volantu jsem zavrhl a místo něho přikoupil 2ks kartových DO.

Kartový DO padne dobře do ruky a lze s ním snadno manipulovat zároveň když stejná ruka přidržuje volant.

Podpora karet SD, SDHC 16GB, tak to je opravdu užitečná věc na kterou jsem si okamžitě zvykl, CD machaniku prakticky nevyužiju.

Jedinou vytku mám k absenci CZ návodu k obsluze rádia. ;)

* Výkon: 4

*50W MOSFET

* čelní vstup USB

* čelní slot SD

* D4Q RDS

* Přehrává: CD-R/RW,MP3/WMA/WAV/AAC, ASR

* MP3 text

* kompatabilita s SDHC kapacita 16GB

* otočný regulátor hlasitosti

* přímé buzení subwooferu

* IPBus sběrnice

* 1x RCA

* vstup pro kabel. DO

* modré prosvětlení tlačítek

* bílý LCD displej

post-10748-1246356741_thumb.jpg

post-10748-1246356763_thumb.jpg

post-10748-1246356791_thumb.jpg

post-10748-1246356824_thumb.jpg

post-10748-1246356852_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...