Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Ja si taky do nedavna myslel, ze airbag pracuje na zaklade nejakych deformacnich zon, ale neni tomu tak zcela presne. Je to na nejakem pretizeni jak rika Skaja, proste kdyz prudce zpomalite, tim narazem, tak prudce aby to stacilo na aktivaci airbagu, tak vyleti. A kdyz do vas nekdo napali zezadu, tak taky vyleti, jen musite prudce zrychlit. Zase to musi byt dostatecne prudce. je to docela veda, maji to kluci promakane noo :palec2: nechci davat nejake moudra, sam tomu dopodrobna nerozumim, ale vim, ze bagy vyleti i pri narazu zezadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono taky asi záleží na konkrétním řešení těch bagů, páč tuším, že někdo to má řešený formou jedné "krabičky", která reaguje jak na náraz v podélným, tak i příčným směru, někdo má naopak oddělený "krabičky" pro čelní a boční bagy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem se schválně podíval do nějaké "moudré literatury" přímo do škodovky a tam píšou, že pří zadním nárazu se bagy neaktivují ;)

Oblast aktivace airbagů - Čelní airbagy

Čelní airbagy se aktivují jen v rozsahu od čelních

nárazů až po nárazy šikmo zepředu. Oblast účinnosti

leží přibližně 30 ˚ vlevo a vpravo od podélné

osy vozidla.

Šikmý náraz nebo náraz z boku, převrácení vozidla

(roll-over), případně náraz zezadu aktivaci čelních

airbagů nevyvolá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roberte... ty vole, to mi ho vyndej... voni ty slávistycký kurwy si snad myslej, že jim do spadne do klína, že jim to snad někdo koupí ten pohár! a přitom ty kluci nemaj žádnou soudnost, voni se tam ploužej jak na veřejným bruslení... ty jsou nenápadný, jak prddel orangutana... to mi ted řekni, co si kurwa myslej???!!! :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no naazdááár Pavle, ty kluku jeden.. Hele to neni jak ty komedianti na zeleným trávníku.. žádná munice, notičky ani jabka, tady se to prostě hraje vo život, jestli mi jako rozumíš. Dyť ty kucí hokejkový, to jsou srdcaři, jestli mi jako rozumíš. Žádný primadony s komediema na hlavách, co si po prohraným zápasu skočej do baru U kozičky na kozičky.. Jako aby tu tragédii zapily a utopily žal v lihu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...