Přejít na obsah

CHAT pro Octavia II


vorlajz

Doporučené příspěvky

Jsem se rozhod, že teda přispěju, tak sem to naflákal najednou, už sem chtěl dávat kdysi, ale nějak mě to nedalo a nedal sem no.. Ted jsem tu složku objevil znova, tak sem prostě pár kousíčků poskytl :kol-34: 38min do písemky.. :D

Možná ještě něco dám, ale jak chcel Romča, dáme přioblečenější, pokud nějaké najdu andílek

Nehledal bych za tím asi něco konkrétního ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem čekal kdy to koho napadne :smich: ale Miško, je jich víc a nic takového v tom není ;) nevím co bych z toho měl.. A kdyby už, tak pořádně a s obličejama :p já si právě pro zachování jisté anonymity (nechci ted rozebírat právní důsledky lol) pokud sis všiml nedával foto s obličejem ;) Za což se vám omlouvám, ale asi to tak necháme ;):p

PS: mezi řečí, ted mám vedle sebe "přes uličku" takovou pěknou slečnu lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak naštěstí kroupy nebyly, ale pršelo řádně skoro celý den.

Jinak mám takový dotaz, jsem sice na fóru dlouho ale tuto fičurku jsem nějak nepobral, jak se dělají

ty více násobné citace?

viacej krát stlačíš citáciu :):palec2: tzn. u príspevku ktorý chceš citovať klikneš citovať
Díky moc Maroši

Já to takhle zkoušel, ale nějak mi to nešlo. ;)

Tak já to jen zkoušel chlapi. Je to OK. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...