Přejít na obsah

Octavia IV FL


Rapid1.0

Doporučené příspěvky

@Deawon Podíval bych se na infotainment S4 a očekával ten. Nečekám, že by Škodovka šla jinou cestou, než VW. A VW aktuálně má ve všech 3 nových modelech (Tiguan, Passat a G8.5) stejný infotainment. Jak velikostí a tvarem obrazovky, tak ovládací lištu pod ní. A MIB 4 taky bude napříč koncernem. 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 2. 2024 na 17:13, MIgráček napsal:

Jelikož O5 už ani neplánují, tak není na co čekat.

Nevím, jestli vyloženě neplánují O5, ale minimálně je O4 poslední generací se spalovacími motory. A psali na auto.cz, že vzhledem k tomu, že 2035 je ještě daleko a do té doby budou výrobci aut natahovat životnost stávajících modelů co to půjde, prý se u O4 chystají 2 facelifty - ten letošní a pak ještě jeden. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi: 

- přední světla, ty se vážně povedla. Asi nejhezčí ze všech aktuálních modelů (beru v potaz i S4)

- větší obrazovka infotainmentu - respektive užší rámečky, ty jsou u stávající O4 ošklivě tlusté

- vyšší výkon o 15 kW, který asi nebude nějak znatelný, ale každý koník k dobru se počítá

 

Nelíbí se mi:

- přední nárazník, působí na mě docela "čínsky", levněji a z některých úhlů dělá auto opticky užší 

- nový znak RS je příšerný (taktéž čína / aliexpress)

 

Jinak je to stále stejné, hezké auto. 

 

 

 

image0 (15).jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...