Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Jo, to mi povidej... bracha ted odesel na jinou skolu, tak chodim jen sam. Uz si ty vahy pak ani nepodam a od ty doby, co mi padla na sisku ta cinka, tak si zvedam min, ale delam to poctive a bezpecne lol A nez bych nekoho premluvil, kdo by se mnou cvicil, na to se muzu vykaslat, nez bysme si prendali zavazi, tak u toho prostojime 20 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to mi povidej... bracha ted odesel na jinou skolu, tak chodim jen sam. Uz si ty vahy pak ani nepodam a od ty doby, co mi padla na sisku ta cinka, tak si zvedam min, ale delam to poctive a bezpecne lol A nez bych nekoho premluvil, kdo by se mnou cvicil, na to se muzu vykaslat, nez bysme si prendali zavazi, tak u toho prostojime 20 minut.

Zkurvenej internet, poslalo mi to 2x :blink:

Editováno: , autor: houmik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz bych sel s nekym, kdo necvici, tak bychom museli porad prehazovat... ve meste, kde mam privat, je jen malinky fitko a hoooodne se toho musi prendavat na par cinek, nemuzes vzit ze stojanu jednou 22 kg, pak 27 kg... musis to prehodit a to zdrzuje nejvic. Tak jsem to myslel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane: no to máš pěknej den - po tomhle ani trenovat nejde...mě to čeká zítra od 7 - 22hod z toho 4h na oltář vlasti :feve: U O2 jsem se nastál taky až až, ještě teď mne bolý kolena a mrznou špičky nohou když si na to vzpomenu :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty nohy podle mě doma nenabereš a musiš tak jako tak do posilky.Nejlepší a nejučinější cvik na nohy jsou dřepy ale bacha na záda abys je měl relativně rovny.Potm předkopávání,zakopávání a ty dřepy bych střídal s legpressem který je taky dobrým cvikem.

V neposlední řadě strava a relax...a to už je napsané nahoře že tohle je docela dlouhé experimentování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super téma Romario :) díky.

Do fitka chodim 2x-3x týdně, podle toho jak vyjdu s časem.

Řídim se 3 podmínkama pro tvorbu svalu a formování postavy:

1. Radši méně váhy, ale více sérií, jako by jste začínaly s posilováním.

2. Co bolí to roste! Ale neroste to, když to nemá z čeho, takže strava. Dostatek bílkovin a energie.

3. Odpočinek. můžete chodit do posilky 7x týdně, ale bez pořádného odpočinku ty svaly nemůžou kdy růst, takže můžete cvičit kolikrát chcete, ale pokud v noci ponocujete a naspíte jenom 4hodiny, je to zbytečnost :)

Takže asi tak :)

Snad stim někomu pomůžu. -_-

Editováno: , autor: Jayson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny,chapu..Je to zlo.. :( Hehe,taky sem byl vcera a bolej me kozy... :)

Jinak jak jste tu probiriali ty drepy a mrtvolu..To mas pravdu Rome..je potreba k tomu pristupovat s opatrnosti a v prvni rade se clovek musi naucit techniku..Od malych vah,aby si to zafixoval a pak mel ten postoj proste prirozenej a samoze taky aby posilil i maly svalovy vlakna..Bohuzel spousta lidi prijde do fitka,nalozej si co to de a pri mrtvole udelaj peknyho "kocoura".. :( To je pak hodne rychle o pruser.. :(

A z tehle dvou cviku je samozrejme rizikovejsi mrtvola.. :(

A s tim ramenem,co trpi Davon..Se to nezda,ale clovek az pri zraneni zjisti,jaky casti tela na co vsechno pouziva...Ja mam od silvestra z bitky taky naky vymrdany rameno,nejspis natazenej rotator,nebo upon roatoru a nemuzu kuvli tomu drepovat,protoze nejsem schopnej poradne a pevne chytnout cinku,kdyz si ji vemu na zada..Nicmene sem sezral pixlu Wobenzymu a docela to zabralo..Nastesti je to skoro dobry uz...Ale vim o nem..

Jinak Davone,zkus kdyztak Wobenzym,jestli uz ho neuzivas..Sice je to drazsi,ale funguje to... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...