Přejít na obsah

Ja bych ty smažky pobil


Kolafa

Doporučené příspěvky

ty kreteni se ani nedostali dovnitr, jak jsou vyhuleny a nic neuměj! :feve:

střílet to Kofolo, střílet ty kurvy nenechyvé, no a než ho zastřelíš, tak doporučuji nejprve prostřelit obě nohy aby neutekl a potom na všech prstech vytrhat za živa nehtíky, polévat přirození vřelým olejem a podobné libové věci, oni by si to ti vykurvenci joo rozmysleli :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se ti to v Praze stalo?

Nás vykradli v noci z neděle na pondělí, ale šli přes zámek, aspoň dveře nijak neponičili... ale brali skoro vše :feve:

no a dnes v noci opět vykradli asi 4 auta... všechno škodovky. u dvou pres zámek a další 2 pěkně odrbali a vyrvali klliky :aggressive:

Editováno: , autor: Janina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dát do řady a :kol-143:

edit: stalo se ti přes noc nebo normál přes den? našel jsi vevnitř cihličku?

dnes už se to cihličkou nedělá.... vezmou kladívku nějakou tkaninu tu položí na okno bouchnou kladívkem a vše je bez rámusu... také se mě to stalo u služební dodávky jen rozbité okno v autě nářadí za cca 15 000 to vše zůstalo auto zamčené.. nechápu---

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapy jste vedle, na tkaninu přez okno a kladivko sere pes....to se takhle vezme šroubovák nebo něco jemu podobnýho a v jednom místě se to "šikovně" opře o kastly a zapáčí - sklo udělá takovej zvuk jako když otevřeš zavařovací sklenici a vysype se do auta na sedačku....The End :feve: v autě mrdník jak sviň a v horším případě ještě promáčklá kastle od toho zapáčení :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

věř mi že já s tím mám skušeností dost (ještě donedávna, když se poštěstilo tak sem skoukl 3-5 aut denně):) ....když se to dělá skrz okýnko, tak buď na "křupana" co je po ruce a bez ohledu na hluk vymlátit sebrat a zmizet a nebo tím způsobem jak jsem psal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...