Přejít na obsah

Ja bych ty smažky pobil


Kolafa

Doporučené příspěvky

Skája: no mne to bylo jasný :p

Rosťa: a "nejvtipnější" na tom je že takováhle smažka vybere rádio za který jsi ty před měsícem dal 5litrů....a od překupce dostane 2 stovky a je vymalováno...nehledě na tom, že ti na autě způsobí škodu v řádů tisíců :feve: Nesnášim zastavárny a bazary :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak, ikdyž ona to nemusí být ani zastavárna, možná bychom se divili, kdo všechno prodává tady na fóru v bazaru. Jenže ono je to těžký, když to lidi kupujou, tak se to krást bude. A je jasný, že když se tady objeví rádio za 50% origo ceny, tak ho někdo vezme a bude mít radost, jak ušetřil...dokud mu ho někdo nevybere a neprodá znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi máš pravdu....u autoradia a vůbec elektroniky to nechápu, vždyť cena elektroniky je dneska tak dole že je to až směšný...ale u roigo dílů je to všecko daný politikou firem kolem nás, asi je to jen můj "blbej" názor, ale dle mne velkou zásluhu na tom že se tak daří kšeftu s kradenejma dílama mají především firmy - vždyť "vejvar" kterej mají na origo dílech je až neskutečnej a pak se není čemu divit že nepříliš majetnej čecháček sáhne po origo dílu od "šedivýho" obchodníka :feve: Kolikrát mám pocit že když se jdu zeptat do škodovky na cenu origo součástky, tak že i tam řádí zloději...po sdělení ceny se mi opotí čelo a já se jen hbitě otočím na špičkách a uteču z prodejny :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

věř mi že já s tím mám skušeností dost (ještě donedávna, když se poštěstilo tak sem skoukl 3-5 aut denně):) ....když se to dělá skrz okýnko, tak buď na "křupana" co je po ruce a bez ohledu na hluk vymlátit sebrat a zmizet a nebo tím způsobem jak jsem psal ;)

takhle presne jsem ja prisel o radio a CDcka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to začarovenaj kruh, proto já radši beru origo věci, tam má člověk jistotu...ale zas ty ceny, taky člověk ty prachy netiskne, no...když taky koncern to má všechno dělaný jak lego, čtyři šroubky a je to venku...kdyby to víc "zazdili" do palubky, bylo by to lepší :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SKAJA: za to že to je dělaný jako lego bys naopak měl být moc a moc rád, nevim jakou by jsi měl radost, kdyby jsi po ránu našel vybytý okýnko a navíc rozřezanou palubku jen kvůly tomu že tam je radio a navi pořádně zadělaná (nedejbože že by tam vlez nějakej amatér, rádio by mu nešlo ven, tak by ti tam vzteky rozmátil co by šlo) :feve: myslim že hledat vinu se dá tak akorát v ceně origo dílů (jak jsem psal, cenová politika je děs: např. co umí origo rádio oproti značkovýmu neorigu, který je navíc za míň jak poloviční cenu?...nic, naopak je funkčně i výkonově jinde, ale do auta dokonale zapadá a lidi si ho i proto rádi za tu nehoráznou - přemrštěnou cenu pořídí :feve: ) a naší legislativě (postih prakticky žádnej).

houmik: to máš pravdu :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, ale jak moc se kradou ty multimedia systémy z BMW třeba?? ...dyť to je celý integrovaný, jediný co leze je vyklápěcí display...dá se to v rozumné době vůbec vykuchat nějakým amatérským způsobem?? ...jasně, když to nepůjde zkurví se aspoň všecko okolo, ale zase kdo se aspoň "trošku vyzná" by se takovýmu systému vyhnul a vůbec se nepokoušel ho ukrást si myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SKAJA: dobře budíž, když je to fakt šikovně řešený viz navi co zalejzaj do palubky, tak to nějaká ta ochrana je....ale věřím tomu že i kdyby to VW zavedl, tak se nic nezmění, je to jen otázka poptávky - kdy se smažce ani nevyplatí "udělat" BMW, kolik lidí schání navi nebo radio z něj a kolik navi nebo radio do Škodovky VW atd.....prostě po koncernovch věcech VW je poptávka a smažka ty nakradený věci vždycky udá

Davon: nebo takový ty směšný řídítka z dětských kol...s takovejma těma třásněma na koncích a barevnym plastovym klaksonem :palec2::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stretol som sa s pripadom kedy zhulenec nevedel vytiahnut navigaciu z auta. Bol to asi novacik. Rozmlatil celu palubovku. Isla cela na vymenu. Naozaj to bolo strasne. Ako keby to vysekaval sekerou. Otrasne. Navigacia zostala ale skoda bola niekolkonasobne vacsia....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...