Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Právě že moc na výběr není - skutečných OSOBNOSTÍ je v té podmnožině dalších samolibých a mocichtivých sebestředných patolízalů pomálu. Čím si myslíš že by republice prospěl třeba takovej KNÍŽE? Tím, že by všude usínal a kdyby už se vzbudil, něco by zadrmolil napůl nesrozumitelně i pro luštitele mimozemských kódů z vesmíru? Vždyť už ho ani vlastní spolustraníci neberou vážně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle volbu bych moc za prdel nepokládal. Uvědom si že to není žádná recese, takovej člověk bude republiku reprezentovat na celosvětový scéně a já sice Franzovi neupírám unikátnost zjevu i myšlenek, ale mít na kdekterým mezinárodním summitu zástupce s podobou návštěvníka z planety Pandora se mi moc nelíbí. To už by si nás ledaskdo neumísťoval jen na Balkán (viz nedávno jakejsi díl seriálu CSI Los Angeles - Praha bylo hlavní město kde komando přistálo při akci konaný v Rumunsku na pobřeží Černýho Moře = sice v jiný části Evropy, ale ještě budiž), ale podle "Avatára" by si asi tak pomyslel že Česko je součástí nějaký Melasonésie v Tichomoří...

A volit "Bechera z Vysočiny" se mi tuplem moc nechce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko lidi.

Moje přání k letošním vánocům je nějaká pěkná kudla.

Mám pár kousků co bych chtěl v rámci praktičnost.

Kudly se kterýma se dají kácet stromy.

Nicméně jsem narazil na tento kousek.

Je to nůž co jsem obdivoval už jako malej.

Nečekal jsem že na něj náhodně narazím.

Ani by mě nenapadlo hledat :D

Kdo pozná kde tenhle žabikuch hrál?

Jinak mji favoriti na kácení :D

http://www.noze-nuz.com/becker/BKR7.php

http://www.noze-nuz.com/hibben/GH5026.php

post-25458-0-22761000-1353776504_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...