Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

to viš , ja to rozdejhavam :D

po 18 jsem se vracel z jedne nejmenovane elektrarny domu , jedu si tak z polska mostem dolu , krasna 40 na tahometru , bo tož mlha jak prase , a jak už si tak pomalu dojiždim ke kruhači tak mi vyskočil takovy svitici trpajzlik z placačkou a už mě tahal doprava :D , z napisu jsem se dočetl že patři asi v VB ikdyž dneska se to jmenuje jinak , tak zastavim , vypnu motor, světla , radio , kouknu se na něj přez zavřene okno , ten na mně :D , pak mi došlo žeby ho htělo otevřit :D , otevřu , standardni hlaška , paně řidiči policejni kontrola předložte doklady prosim :D , tak nafasoval občanku , řidičak , techničak , no prostě všecko co taham v peněžence spolu z prukazkou zdravotni pojištovny :D ... ten se tak kouka , občanka - ja , ja - řidičak , ja občanka a řidičak , čumi na mně jak na debila ... za chvilu jenom Peeeepo !!! (na kolegu) ten zas stejny postup , dozvěděl jsem se že si z nich nemam dělat prdel nestřihat se , oholit a koupit kontaktni čočky a pro sihr i nějaky ten přičesek :D

PS : otazka Pepy , pane řidiči , proč vam nesviti světla (připominam že auto bylo vypnute ) :D ... tak jsem mu nastartoval a on se skoro vylekal , denni v provozu a hnedka zas , pane řidiči proč svitite mlhovkama :D , tak jsem to pohotově přepnul s tim že je to denni sviceni , akorat že v te chvili ten trpajzilk se akorat koukal na me svetla ,takže H4 hnedka po očich :D ... to už jsem měl raznou prdel ... samo sebou si neodpustili otazku na homologaci dennich ... (napiskovana na sklech od mlch ) ... jenže klukum nesvitila baterka , tak jsem vytasil svoje domlouvatko :D :D :D ... to už měli dost :D , trpaslik tiše zaviděl a raději mě poslali domu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ja nasačkoval prostředky z Rsa do mlhovek , takže jsem ty pismenka z mlhovek obrousil , rozleštil a dal napiskovat to co bylo na skličku z RSa :D to viš , vše full legal ...

... s domlouvatkem si myslim že to je spiše tak že mi to moje zaviděli , naši kluci maji jen polovični :D

a ohledně dokladu , ja Ti nikdy tu sadu neukazoval ? ja se už snad dva měsice nestřihal a neholil :D takže takovy bezdak styl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jozzi mas velmi zajimave prihody :D

V polsku je jina domluvenku np.

dobry den

moc velka rychlost na 50 km/h a bylo 110 km/h

tady je pokutu 500 zloty a 10 bodu

Pane ja ne pracujim . mam jen podporu a to je 690 złoty . Ne dalo by se mene

Pane vedete co udelaliste. Policista mysli

Editováno: , autor: TOMUS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o preklad, ale vyznam toho tveho vtipu :D

V polsku je jina domluvenku np.

dobry den

moc velka rychlost na 50 km/h a bylo 110 km/h

tady je pokutu 500 zloty a 10 bodu

Pane ja ne pracujim . mam jen podporu a to je 690 złoty . Ne dalo by se mene

Pane vedete co udelaliste. Policista mysli

V polsku je jina domluva.

Dobry den,jel jste priliz rychle - v padesatce 110km/h - to je pokuta 500zlataku a 10bodu. Pane ja nepracuju, mam jen podporu 690zlataku. Neslo by to snizit. Pane vite co jste udelal. Policista mysli.

CO to je? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...