Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Dneska stál při mně asi ten nejvyšší.... Na D1 10 km za Olomoucí směr na Ostravu jsem už stáhl rychlost na 90km/h a všiml jsem si že se divně změnil odraz od silnice z čistě mokré na takovou matnější, zezadu se ke mně přiřítil bavor, předjel a jak se vracel do pruhu tak dvoje hodiny a bum do svodidel ... zůstal na vnitřní straně dálnice, jak jsem to viděl tak jsem dupnul na brzdy a nic, nějakým štěstím jsem o centimetry minul rozmlácenýho bavora na svodidlech, a asi 500 metrů jsem krotil vlastní auto dokud se mi nepodařilo doklouzat ke krajnici a ve zpětným zrcátku vidím jak další auta naráží do dalších...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, no tak to jsem po cestě do Ovy ještě nezažil. Já jedinou nehodu co jsem viděl, tak to mě předjížděl C-max a jak byl zhruba na moji úrovni tak začal dost zrychlovat a po asi 100 metrech se otřel o středové svodidla, pak trochu zavrávoral a zastavil u krajnice. Byl to chlap i s rodinou, když jsem zastavil a ptal se jestli jsou OK, tak mi řekl, že usnul  :kol-32:

No zítra jedu brzo ráno do Prahy po D1, tož doufám, že to bude OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Galvi- Ale mít jí před pár lety tak by byla docela sranda.

 

To sem stál onehdá na křižovatce a vedle mě stál na světlech bílej Touareg. Každej jsme měli na svojí stranu vlastní semaforový světla.

Mě zelená a já vyjel. A on se ten zmrd rozjel na jeho červenou a hodil mi tam myšku až sem musel zastavit.

 

A jelikož jsem jel ve svojem starým Twingu na kterým mi už moc nezáleží, tak bych mu klidně na férovku nahulil pod parou do toho touarega.

Co ten zmrd může říct? že neviděl červenou, stál úplně v jiným pruhu kterej vedl na jinou stranu a ještě neviděl mě?

 

Jo, já jsem ten červenej a ten touareg je černě vybarvenej.

post-85140-0-47919700-1420487322_thumb.p

Editováno: , autor: Mr.Pavka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...