Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

byl to člen rodiny ... a bude určitě chybět .... novej pejsek se určitě pořídí,ale ještě nevim kdy a ani jakyho.ani nevim co se vlastně stalo cca před měsícem byla na veterině kde všechny testy byly v pohodě.včera večer zvracela a ráno už nebyla.osobně si myslim že snědla nějakou přiotravenou myšku na dvorku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mohla být otrava,nebo prasklý vřed :( Ta moje měla mrtvičku,tak jsem ji z toho pomocí veterináře dostala,i se naučila v pohodě chodit,no a jednou cca 5měsíců po tomhle jsem přijela domů,koukám na ní a něco se mi nezdá,tak jsem ji dala do auta,mazala na veterinu a zase mrtvička,ale už jsme ji nechtěli trápit,bylo na ní vidět že chce klid a tak jsme ji uspali,ale stejně jsem si ji odvezla domů a mám ji u koně ve výběhu..

Bolí to ale přejde to :) mi jsme jeli do útulku a měli jsme jen představu velikosti psa,no a prohlédli jsme si nejdříve fotky a pak tam vlítlo takový ušatý torpedo a aniž by se ptalo,usadilo se to u nás a po té i s námi odjelo domů :) Prostě jsme to nechali osudu,at si vybere psisko nás :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak,menší radu bych brala,konečně dorazil velký TP,myslela jsem že tam nadu jaký mám typ výbavy,ale je tam pouze škoda fabia combi SEAQWX01FM5 co to znamená ? možná pomůže že nemám klimu,ani loketku,z něčeho lepšího tam asi jsou jen stříbrné kliky,čudly na dveřích,hlavice řadičky a to je vše. já tvrdím že je to klasic,brácha že tyhle stříbrný měli ty s lepší výbavou... tak nějak nevím,ne tedy že by na tom záleželo,ale jen jsem si myslela že to bude v TP zapsánoněco jako u fáva bylo 136L ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zuzka: vidím to na ambiente :) dnešní :) jak bylo značení předface nevím..

Když mi hodíš SZkem VINko auta, tak se ti mrknu do Etky, ta mi vyjede soupisku auta včetně výbavy ;) ale to až v neděli, jak budu doma, na NB jsem si zatím etku neportoval..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to asi jo....a musíš tam ještě dopsat :" a ON ví proč"..... :D :D :D .... radši to ani nepiš třeba je kardiak a tohle by opravdu nemusel unyst :-))))..... ale aspon je sranda jak chodí okolo občas nakoukne a pak má v podpisu že sem nechodí,srandista

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...