Přejít na obsah

Co utáhne HTPčko - rozměr pneu


Milos

Doporučené příspěvky

ok mrknu a zvazim :) jinak ja psal ze sice jde o vzhled, ale zaroven preferuju funkcnost..

konkretne u tebe klaco nevim co mas za auto, ale napr amogh.. 81kw to je trochu jiny kafe nez 47ka

ja mel pred tim fabinu 1,4/50kW a mel jsem od vyroby 195/50/15 pak jsem dal 215/40/16 a 195/45/16 a nakonec 205/40/17 - dohromady najeto cca 130tis km

na 81kW mam 8,5x18 a 215/40/18 pneu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak panove, asi ste me ukecali :D Jestli to auto pak nepojede, tak si vas najdu a uvidite :DD

nakonec jsem zvolil tyto kolecka (R16/7.5J, ET35), gumy na to pujdou dle technicaku tedy 205/45/16

ronal-r47-big.jpg

na aute by mohli vypadat nejak takto

post-4918-1236804902_thumb.jpg

jeste jsem sice uvazoval o tady techto http://www.elektrony.cz/images/elektrony/rial-bari-big.jpg, ale zas mam trochu slabost pro titan look :)

casem zauvazuju o snizeni /-35/.. ty 3k za pruziny neni takove drama, jediny co me stve jsou drahy gumy :((

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak pneu budou asi bud http://www.pneunet.cz/pneu/9670/bridgeston...-16-83-W-letni/

nebo http://www.pneunet.cz/pneu/7468/continenta...-16-83-V-letni/

to ejste nevim.. u tech prvni si lidi nadavaj na zivotnost.. a taky me stve, ze tam kde chci koupit samotnykolo tyto stejny pneu stoji 3k+ coz mi za tu kompletaci fakt nestoji,ale co uz :]]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no teyko rict.. popravde se mi je ani nepodarlo najit..

uplne vzhledove stejny kolo vyrabi AEZ.. a kdyz jsem hledal ve zbozi.cz, tak pod cenu 3.4k jsem se nedostal, tak nevim

kazdopadne jeste jsem nasel od dezentu.. sice jsou vic obycejny, ale taky ujdou

http://www.barum-pneu.cz/detail/dezent-v-d...alu-kola/82604/

ale je mi ajsny ze nakonec se budu muset rozhodnout sam :))

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no teyko rict.. popravde se mi je ani nepodarlo najit..

uplne vzhledove stejny kolo vyrabi AEZ.. a kdyz jsem hledal ve zbozi.cz, tak pod cenu 3.4k jsem se nedostal, tak nevim

kazdopadne jeste jsem nasel od dezentu.. sice jsou vic obycejny, ale taky ujdou

http://www.barum-pneu.cz/detail/dezent-v-d...alu-kola/82604/

ale je mi ajsny ze nakonec se budu muset rozhodnout sam :))

tak řekl bych tyhle dezenty zatim nej z výběru, ale stejně to kyčovitý lakování.., bejvávalo to zajímavý, ale prostě se stoho potom co se všichni snažili udělat černý detaily kol stal kýč podle mě a ne šlágr, všichni to kupujou jak smyslů zbavený, já bych se vysral na tyhle barevný kombinace a vy vysledku je budeš mít i levnější ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakie: asi tak...chce to pěkně všecko prolízt ;)

kláca: mne osobně se kola s "přídavkem" black celkem líbý, ale máš recht, že po tom "boomu" co způsobily je zpousta lidí bere jako modlu a ani je nenapadne mrknout se na "klasický" alu za lepší cenu - navíc který by autu kolikrít víc slušely.

myrix: teď jsi na to kápl...je to vážně jen a jen tvoje volba a co se líbí nám.....dyť víš ;) PS: já osobně mám RS spidery v době kdy se jich spousta lidí zbavuje a víš proč?...páč mně se prostě líbí :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jeo , mě se taky líbily, ale v době kdy je snad nikdo nedělal, tak sme přemejšleli jak je nalakovat a dolakovat, i do celí černý atd.., ale prostě sem takovej že jak je toho moc tak ruce pryč a hlavně začali dělat tak hnusný designy že neni co řešit, ale tak je pár kousků co bych si asi vybral(na zimu :D )

ale prostě je spousta krásnejch kol za pěknou cenu, a hlavně vypadaj jako kola, nemám rád když to neni jako kola, to samí hnusný korejský a japonský auta, prostě to nevypadá jako auto atd, jsem přes design holt konzervativní :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale jeo , mě se taky líbily, ale v době kdy je snad nikdo nedělal, tak sme přemejšleli jak je nalakovat a dolakovat, i do celí černý atd.., ale prostě sem takovej že jak je toho moc tak ruce pryč a hlavně začali dělat tak hnusný designy že neni co řešit, ale tak je pár kousků co bych si asi vybral(na zimu :D )

ale prostě je spousta krásnejch kol za pěknou cenu, a hlavně vypadaj jako kola, nemám rád když to neni jako kola, to samí hnusný korejský a japonský auta, prostě to nevypadá jako auto atd, jsem přes design holt konzervativní :)

já už na zimu v černý mám...ale plechy :smich: no nedá se než souhlasit, až na ten design (korejci jsou kapitola sama pro sebe) JAPONSKÝCH aut - no když jsi přez design konzervativní (pravda že konzerva nemá špatnej tvar :smich: ) chápu, ale dle mýho jsou japonský auta celkem dost vyvedený - no jsem bejvalej Hondař, tak ještě zbytky poskvrněné zemí zapadajícího slunce :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja osobne si myslim, ze lehce cerna k cervene barve i celkem sedne :) ale je to vec nazoru, to je jasny.. jak rikam veskere me obavy proste jen jsou, aby to pak jelo, pokud to bude ok, tak to co na tech kolach bude, to uz je podradne :))

To se musíš zeptat více "osvícených" - dle mých zkušeností z Hondy 1,4ky to na 16" 205/45 trochu zlenivělo - hlavně do kopce ve více lidech to šlo znát, po přezutí na 195/45 to už bylo o moc lepší...ale ty 16" ještě nejsou žádnej "extrém" - nebály bych se toho, pokud nejezdíš věčně naloženej...a sorry, ale HTp nikdy "nepojede" :smich: Jináč jak jsi psal na úvod - z 15" na 16"ky to je vizuelně úplně někde jinde a o vzhed ti přeci jde především ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jako me to na mesto staci jak to frci :) a na cervene da 1.2ka na akceleraci i tu tvoji hondu, diky zaberu na malych otackach /flame/ :DD jako sice chci aby to bylo hezky, ale proste fakt se toho bojim :/ jestli by to bylo extra znatelny, klidne bych sel na 15.. stejne jedu ted na 14 plechach.. ale co clovek, to jinej nazor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honda už je dááávno pryč, ale popravdě byla na rozjezd celkem svižná, s HTp jsem taky pojezdil a na rozjezd nevim nevim ;) ....už dva roky frčím na "saze" , to je jiná lol Hele já ti píšu, svý osobní "zkušenosti...s HaTlapatlou jsem jezdil na 14kách, tak ti nepomůžu, ale dle mýho ty 16" ky utáhne, ale na závodění to nebude (popravdě ale to taky po HTpéčku nikdo nemůže chtít). Pročti si to tu pořádně, myslím že Kláca a Máca toho vyzkoušeli dost a budou ohledně HTp a "větších" kol rozhodně objektivnější....přeju dobrej kauf ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nevim už jak to napsat, já prostě zozdíl nějak citelnej nepoznal, ale pokud chceš dej si patnáctky a je to :)..

takle se to těžko popisuje, ale prostě já vtom autě(htp) na "velkejch" kolech najezdil "mraky" km a spokojenost(naopak na origo užovkách sem se bál jezdit :), jako příklad že to jede slušně, mužu uvíst že sem na spritík dal martinoslavovu slavnou 44kw hečbek mpi(na patnáctkách) a na mojem htp combi sem měl 17(205/40)

nevim tak si třeba zkus s někym z fora co ty šestnáctky na htp má domluvit a zkus se vtom svíst...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...