Přejít na obsah

Co utáhne HTPčko - rozměr pneu


Milos

Doporučené příspěvky

2Kláca: Ještě k těm řetězům...tož to já bych se na ně taky nejrači v zimně vysral...., ale občas (jednou) se mi stalo tam u Vás...na Liberecku, že policajti stáli před kopcem a nasazení řetězů vyžadovali, jinak si taky myslím že když je člověk šikovenej a umí se to tak vyjedeš bez řetízku taky všechno -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to u mě kouknou viděj pirellky snowsport a espézetku 1L8..., a to jim stačí, vědi že řetězy ani neznám :smich:  :smich:  :smich:  :smich:  :smich:  :smich:  -_-

a u mě viděj na služebáku liberecký číslo, pražskou občanku a zadokolku a rovnou mi řikaj ať se stavim radši až na jaře ;):smich:

a u me videj napis Bobik a Streedoceskou znacku a uctive se mi klani...... :p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to klaca: takze ja si tam dat 16 ani nemozem kedze to tam nemam napisane?to mam ako smolu ze mame auto od roku 2002?

Na dop.inspektorátě(nebo jak se to ted jmenuje) Ti je do TP zapíšou páč to Škodovka povolila.Ptal jsem se na to minulej tejden,ouřada vytahl nějakej předpis od škodovky a řek že je to možne dodatečně dopsat.Teda aspoň v čechach by to tak mělo bejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Vlasta: a jak je to s těma 16stnáctkama na ty můžou jít jenom ty široký gumy 205/45 (podle techničáku) protože mám pocit že na víčku nádrže je i jeden užší rozměr na šestnáctky? :t

Jo tak to Ti teď přesně neřeknu ale pokud je v TP u 16 jenom jeden rozměr to asi pouze ten.Bylo mi řečeno že dopíšou pouze to co povoluje škodovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Vlasta: a jak je to s těma 16stnáctkama na ty můžou jít jenom ty široký gumy 205/45 (podle techničáku) protože mám pocit že na víčku nádrže je i jeden užší rozměr na šestnáctky?  :t

Jo tak to Ti teď přesně neřeknu ale pokud je v TP u 16 jenom jeden rozměr to asi pouze ten.Bylo mi řečeno že dopíšou pouze to co povoluje škodovka.

kolik za to dopsani do TP chteji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kolik za to dopsani do TP chteji?

Tak to už jsem se nedozvěděl bylo před obědem a byl nějak nervozní asi měli zrovna mít fífek navíc od července u všeho zvyšujou ceny ale zas tak drahy by to bejt nemělo kdysi 10kč kolek dnes počítej tak za 100korunek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Vlasta: a jak je to s těma 16stnáctkama na ty můžou jít jenom ty široký gumy 205/45 (podle techničáku) protože mám pocit že na víčku nádrže je i jeden užší rozměr na šestnáctky? :t

na víčku je druhej rozměr 185/55R15, na 16" jen 205/45

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...