Přejít na obsah

Nefunkční diody třetího brzdového světla (facelift)


Lapiduch_CZ

Doporučené příspěvky

Přestala mi jít půlka diod třetího brzdového světla. Rozdělal jsem to a zjistil, že je nelze normálně vyměnit a hlavně natekla mi tam voda. Dá se to opravit, nebo mi doporučte nějaký obchod (asi na netu), kde se dá koupit buď vnitřek nový nebo jen diody nebo co vlastně se dá kopit? Preferuji originál náhradní díly. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jestli ti najednou odeslo vice tech diodek tak to mohlo byt tim zkratem neboli tou vodou vysuš to poradne znova zatesni at tam netecea diody nefukcni vymen,jde to krasne jedna po druhe 1stoji asi + - 2-5kc ale nevim presne.maj je napr v autokelly ,ale sou skoro vsude kde je neco s auty:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...
Vážně si ty diody kupoval v Kelly? Nepleteš si to s těma malýma žárovičkama? Včera jsem se na ty diody ptal a koukaly na mě dost divně a ani v jejich katalogu jsem nic nenašel.

Nemá někdo zkušenost jaký typ diod je vhodný? Měnil je už někdo?

Taky jsem to rozdělával a zjistil, že ty diody svítí, jenom je prohnitá deska PS a ta elektrika :) se k nim nedostane. Vše jsem tam předrátoval kablíkem a je to 100% funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...