Přejít na obsah
Zobrazit v aplikaci

Lepší způsob procházení. Dozvědět se více.

ŠKODA Forum - SKODAHOME.cz

Celoobrazovková aplikace na vaší domovské obrazovce s push notifikacemi, odznaky a další.

Pro instalaci této aplikace na iOS a iPadOS
  1. Klepněte na ikonu Sdílet v Safari
  2. Posuňte menu a klepněte na Přidat na plochu.
  3. Klepněte na Přidat v pravém horním rohu.
Pro instalaci této aplikace na Android
  1. Klepněte na tři tečky (⋮) v pravém horním rohu prohlížeče.
  2. Klepněte na Přidat na plochu nebo Nainstalovat aplikaci.
  3. Potvrďte klepnutím na Nainstalovat.

Doporučené odpovědi

Publikováno

V poslední době se na mé OII začalo ozývat cvakání od řízení. Při každém pootočením volantu se ozve cvaknutí. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

  • Autor

Pro upřesnění, dělá to jen když pootáčím volantem na místě

Upraveno od PavelSt

Přidávám se taky ale v mém případě je to spíše takové lupnuti....

  • 3 měsíce později...

Ja tiež sa pridavam, tiež aj pri prudšom vytočení pri jazde akoby buxnutie a potom pri spätnom vytočení zase... :(

Zdravim...tohle už se mi párkrát taky stalo... Je to jenom občasný. Projevobalo se to, když jsem dobržďoval ke křižovatce a otočil trochu volantem, tak to nepříjemně křupalo ... V§bec nevím, čim by to mohlo být..

najprv som myslel ze je to ZEDER ten jemne ťuká, toto je také kovové buxnutie niekde pred vodičovou prepážkou...

hmm možno subjektivný pocit čím je teplejšie tak je to horšie... kol101

Ahoj, u me O2 toto delal krouzek airbagu. Je to takove to ulozeni kabelu aby se neprekroutily. Po vymene ok. Cvakalo to hlavne na jednu stranu.

Ahoj, u me O2 toto delal krouzek airbagu. Je to takove to ulozeni kabelu aby se neprekroutily. Po vymene ok. Cvakalo to hlavne na jednu stranu.

Akurat dnes som bol v skode... nieco mi robili na xroxtavke a manik mi hovori ze to moze robit airbag... kukam ze taky zvuk? on ze ano... tak ze to kuknu buduci week... to by som necakal... :palec2:

  • 1 měsíc později...

7even2nd: neco noveho?

  • 4 měsíce později...

7even2nd: neco noveho?

v zime to nerobí... :) uvidime v lete... :(

teda nic sme nezistili...

Připojte se k diskuzi

Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.

Host
Odpovědět na toto téma...

Aktivovat mobilní záhlaví

Chrome pro Android
  1. Klepněte na ikonu zámku vedle adresního řádku.
  2. Klepněte na Povolení → Oznámení.
  3. Upravte své preference.
Chrome pro desktop
  1. Klikněte na ikonu zámku v adresním řádku.
  2. Vyberte Nastavení webu.
  3. Najděte Oznámení a upravte své preference.