Přejít na obsah

diagnostika


pavel45

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Chtěl jsem vás někoho poprosit o postup na diagnostiku váhy vzduchu na 1.9 81kw, vag com mám ale zatím sem toho stím moc nedělal a tak nechci něco pos... , začalo mě to nějak baštit tak bych jí rád testnul jestli je ok, hledal jsem to tu na forech ale bohužel jsem nic podobného nenašel, předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3000ot.by to mělo být asi mezi 800 až 900.To co máš ty je nějak moc.A na ustálených 3000ot. se žádný udaj neuvádí.

Jaký je správný postup pro to měření? já to dělaql takhle............3rychl. stp. otáčky 1600 přidání plného plynu až do 3000otáček hodnota vyběhne na 1200mg/H po dosažení 3000otáček a držení na nich se hodnota ustálí na 550mg/H

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš to dobře.Držet plnej do 3000ot.Hodnota při dosažení 3000ot.by měla být kolem 800.Většinou se hodnoty pohybují 800až 850mg/H.1200mg/H to slyším asi prvně.

Tak že rozumím tomu dobře......hlídá se hodnota při plném plynu a dosažení 3000 ot a v tu danou chvíli musí mít 800 až 850

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Dnešní test váhy ukázal při plném plynu ve 3000 otáčkách 1047mg/H je to dobré?

Taky záleží,jestli je na autě chip a jak funguje,nebo zda funguje EGR. Jen zaslepením EGR se hodnota na volnoběh zvýší z nějakých cca 280mg/ na 450-500mg/H protože proudí všechny výfuk. plyny do turba ,to se točí rychlej a to = zvýšený průtok vzduchu nasávaného do motoru. Je potřeba se podívat na požadovanou a na skutečnou hodnotu,mělo by se to blížit co nejvíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...